Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz

Başrollerini Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır ile paylaştığı FOX TV’nin yeni dizisi Masumiyet ile yeniden ekranlara dönen Hülya Avşar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Hülya Avşar’dan Ayna Karşısında Bornozlu Paylaşım

Çekimlerden önce sette hazırlık yapan Avşar kızı, ayna karşısında bornozlu halini paylaştı.

57 yaşındaki oyuncunun cesur paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündeme oturdu.

Hülya Avşar’dan Ayna Karşısında Bornozlu Paylaşım

CEM GARİPOĞLU İDDİASI
Kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer ve Tolga Güleç’in yer aldığı Masumiyet dizisinin Münevver Karabulut’u öldüren katil Cem Garipoğlu olayından esinlenildiği iddia edildi.

MASUMİYET DİZİSİ NE ANLATIYOR?
Evli ve iki çocuk annesi Bahar'ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela'nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil; babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar'ın çabaları sonuçsuz kalır. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela'nın 19. yaş gününde değişecektir.