Afra Saraçoğlu'ndan özel hayatına dair açıklama! "Nadiren paylaşırım" Afra Saraçoğlu'ndan özel hayatına dair açıklama! "Nadiren paylaşırım"

Ünlü oyuncu Billur Kalkavan, akciğer kanseri nedeniyle bir süredir tedavi görüyordu. Bağışıklık sistemi zayıflayan Billur Kalkavan, enfeksiyon nedeniyle hayatını kaybetti. Kalkavan'ın Fatma Girik ile ilgili olan pişmanlığını duyan hüzünlendi.

Hayatını kaybeden Billur Kalkavan'ın Fatma Girik pişmanlığı yürek dağladı!

BİLLUR KALKAVAN'IN FATMA GİRİK PİŞMANLIĞI

İşte Billur Kalkavan'ın Fatma Girik'in vefatının ardından yaptığı yürek yakan o paylaşım: "Annem vefat etmeden önceydi, Bodrum'a otele gidiyordum, Fato da Torba'da yaşıyor diye annem ara hatırını sor dedi. Aradım kardeşi Günay bey İst'da tedavi oluyor dedi, söyledim selamları ulaştı mı bilmiyorum. Sonradan annem vefat etti, Fato'yu arayamadım derken Fato gitti. Hayatta hiçbir şeyi ihmal etmemek lazım. Bugün arayayım yarın arayayım derken onlar cennette buluştu biz burada kaldık. Değerli kadın, dürüst, dobra, mert, sözünün eri, ülkesine ve biricik aşkı Memduh Ün'e aşık şahane insandı. Türk filmlerinin çoğu ben bebekken yaşadığımız Beylerbeyi'ndeki yalıda çekiliyordu. Bendeki albümlerde tüm oyuncuların 100lerce fotosu var. Fato beni çok severmiş bir de Filiz Akın çok severmiş. Annem de ikisini çok severdi. Filiz Akın sen çok yaşa lütfen."

Hayatını kaybeden Billur Kalkavan'ın Fatma Girik pişmanlığı yürek dağladı!