İlişkiler, ucu bucağı belli olmayan, nereye gideceği belirsiz, her birimizin etrafında pervane olduğu bir çark, ayağımızın kaydığını var sayarsak nereye düşeceğimizi bilmediğimiz dipsiz bir kuyu, sonunun neresi olduğu bilinmeyen bir yol ve farklı kişilerden farklı tepkiler alınacağı bilinen bir ağ! Hemen hemen hepimiz ara ara bir ilişkimiz olsun, hayallerimizi partnerimiz ile gerçekleştirelim, ömür boyu mutlu olalım istiyoruz. Biri olsa da yeter, onunla her an önemli gibi birçok düşünce hemen hemen her insanın aklına gelir. Kiminin hep hayali budur kiminin ise anlık düşüncesi olup “saçmalama” deyip kafadan silinir. İşte biz bu içeriğimizde aşkını içinde yaşatmayı seven, sevilmeyi hayallerinin zirvesi yapan burçları işliyoruz. Hayatında biri olması fikrini bile çok seven o 4 burcu açıklıyoruz. İşte detaylar; bakalım senin burcun da bu burçlardan mı?

Hayatında Biri Olması Fikrini Bile Her Şeyden Çok Seven 4 Burç: Bakın Neden Seviyorlar!

Aile Sıcaklığını Her Zaman Arayan Boğa Burçları

  Düzenli bir hayat seven ve böyle de bir hayatı olsun isteyen Boğa burcu insanları, bunun hayalini bol bol kurar. Hayatında birisi olsun, dünyası da hayallerindeki gibi olsun ister. Hayatındaki bu kişiyle iyi anlaşsın, her şeyi birlikte yapsın, ev kursun, beraber uyusun, beraber uyansın, kahvaltıyı birlikte yapsın vs. her şeyi onunla ister. Ancak bu sırada da bunların gerçek olması adına herhangi bir şeyi özellikle yapmaz. Boğa burcu hep çok ister, çok hayaller kurar ama üşenir, bunların herhangi birini dahi gerçekleştirmek onlar için yorucu gelir.

Bu 3 Burç, Burnu Düşse Eğilip Almayacak! Bu 3 Burç, Burnu Düşse Eğilip Almayacak!

Hayatında Biri Olması Fikrini Bile Her Şeyden Çok Seven 4 Burç: Bakın Neden Seviyorlar!

Sevilme Sevdalısı Yengeç Burçları

  Sevgi kelebeği olan Yengeç burçları, sevmek sevmek diye diye dolaşır, bağıra bağıra söyler bunu. Yaşadığı minik bir nokta olsa dahi onu kocaman bir yuvarlak gibi yaşar. Aynı şekilde yaydığı da öyle olur. İşte Yengeç burcunun elindeki sevgi, bu şekilde büyür ve kocaman olur. Ona hedef göster ve o içinde sevgi biriktirsin. Aile olmaktan çok aile gibi düşünmek onu mutlu eder. Bununla ilgili uzun uzun hayaller kurar. O sebeple de Yengeç burcu insanları da Boğa burcu insanları gibi aile olma duygusunu sever ve sevilmek, sevmek onun için vazgeçilmezdir.

Hayatında Biri Olması Fikrini Bile Her Şeyden Çok Seven 4 Burç: Bakın Neden Seviyorlar!

Poz Kesmenin Gediklisi Olan Aslan Burçları

   Eğlenceli ve egolu olarak tanıdığımız Aslan burçları, yalnızca arkadaşlarının ya da ailesinin arasında değil, sevmek, sevilmek ve aile konusunda da uzun uzun planlar yapar. Hayatına henüz birisi girmemiş olsa bile şimdiden o kişiyi nerelere götüreceğini, onunla fotoğraf çekileceği yerleri, hangi günlerde nerelerde olacaklarını ve nerelerde nasıl fotoğraflar paylaşacağını vs. her türlü şeyini kafasında kurar. Sevmek, sevilmek, aşk, birlik, aile gibi kavramlar onlar için her ne kadar çok meraklısı olduğu bir şey gibi dursa da aslında onlar dışarıya göstermeyi daha çok sever. Yani özetle daha çok ekmek yemesi gerek…