Hande Erçel için yeni bir proje iddiası ortaya atıldı. Sabah yazarı Bülent Cankurt'un iddiasına göre Hande Erçel milyonluk bir anlaşmaya imza attı. Bülent Cankurt, ünlü oyuncu ile ilgili iddiaya şu sözler ile köşesinde yer verdi:

Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Cansu Tosun'un babasıyla yasak aşk mı yaşıyor?  Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Cansu Tosun'un babasıyla yasak aşk mı yaşıyor? 

"Oyuncu Hande Erçel'in başına talih kuşu konduğunu öğrendim. Katarlıların sahibi olduğu ve Ortadoğu'nun ilk özel beslenme ve diyet merkezi, Erçel'i marka yüzü yapmak istiyormuş. Rol aldığı dizilerin Ortadoğu'da reyting rekorları kırmasından dolayı oralarda şöhret yakalayan oyuncumuza, Katarlılar teklifte bulunmuş bile. Henüz anlaşma imzalanmamış ama prensipte anlaştıkları kulağıma geldi."

DÜNYA KUPASI BOYUNCA YAYINDA OLACAK

"Projenin detaylarını da öğrendim. Merkezin tanıtımı için Erçel ile İstanbul'da reklam filmi çekilecekmiş. Bu film, Katar'da, 20 Kasım'da başlayıp 18 Aralık'ta sona erecek Dünya Kupası süresinde gösterilecekmiş."

Hande Erçel'in yüzü Dünya Kupası'ndan gülecek! Servet kazanacak

"Yani Dünya Kupası boyunca, Katar'da bir Hande Erçel rüzgarı esecekmiş. Dünya Kupası için ülkeye, dünyanın dört yanından 1 milyon kişinin geleceğini düşünürsek, merkez Erçel ile dünya tanıtımını da yapmış olacak. Böyle bir proje için Erçel'e ne teklif edildi öğrenemedim ama servet kazanacağından hiç şüphem yok."