Aradan geçen 22 yıla rağmen acılar yürekleri dağlarken, günün anlamına ilişkin pek çok ünlü isimden de paylaşımlar geldi. Levent, 1999'da gençlere moral amaçlı mini konser verdiği anların görüntüsünü paylaştı.

Haluk Levent, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Şanlıurfa'da sokak köpeği 4 yaşındaki kız çocuğuna saldırdı! O anlar dehşete düşürdü! Şanlıurfa'da sokak köpeği 4 yaşındaki kız çocuğuna saldırdı! O anlar dehşete düşürdü!

"17 Ağustos’u başka bir açıdan anacağım. Deprem sonrası gençlere moral için bölgedeydim. Videoda görünmüyor, kalabalık içinde 18 yaşında bir gençti Ceylan Ertem. Az önce konuştuk. O da yakında selden ve yangından etkilenen gençlere moral vermek için şarkı söyleyecek."

DEPREM SONRASI GENÇLERLE BÖLGEDEYDİM

Haluk Levent 1999 senesinde gençlere moral için verdiği mini konserin görüntülerini paylaştı. O anlarda Ceylan Ertem'in de orada olduğu ama görüntülerde görünmediğini şu şekilde ifade etti;

Videoda görünmüyor, kalabalık içinde 18 yaşında bir gençti Ceylan Ertem. Az önce konuştuk. O da yakında selden ve yangından etkilenen gençlere moral vermek için şarkı söyleyecek."

AHBAP DERNEĞİ BAŞKANI HALUK LEVENT'TEN 'HELİKOPTER' AÇIKLAMASI | "AÇIKLAMAK ZORUNDAYIM"