İnişli çıkışlı bir ilişki yaşayan Gökhan Göz ve Gülşah Saraçoğlu çifti geçtiğimiz günlerde magazinin en çok konuştuğu iki isim oldu. Instagram hesabından canlı yayın açan Göz, arkadaşları ile eğlendiği anları takipçileri ile paylaşmıştı.

Birçok ünlü isim için diktiği elbiselerle adından söz ettiren, şimdilerde TV8'de ekrana getirilen büyük beden yarışmacıların kıyasıya rekabet ettiği Doya Doya Moda programının jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu ise geceye damga vurmuştu. Gökhan Göz’ün canlı yayınını izleyen ünlü modacı hakaretler savurmuştu.

Alışveriş yaparken objektiflere yansıyan Gökhan Göz, basın mensupları ile ayaküstü sohbet etti. “Maskesiz çekin bari” diyerek, taktığı iki maskeyi de çıkaran Gökhan Göz, “Bugün bir aile yemeğimiz var, o yüzden malum yeni yılda yaklaşmışken hediye almaya geldim. Onun dışında iş toplantılarımız yoğun geçiyor” dedi.

“KENDİSİ SAYGI DUYDUĞUM BİR İNSANDIR…”

Eski sevgilisi Gülşah Saraçoğlu hatırlatılan Göz, konu ile ilgili ise “Arkadaşlar geçmişte yaşanmış bir olay. Kendisi saygı duyduğum bir insandır. Kendisine hiçbir kinim yok. Sosyal medyada açıklama yaptım zaten” şeklinde konuştu.

Halit Ergenç'ten Merve Dizdar yorumu! | Halit Ergenç ekranlara dönüyor mu? Halit Ergenç'ten Merve Dizdar yorumu! | Halit Ergenç ekranlara dönüyor mu?

Hakaretler Yağdırmıştı! Gökhan Göz Gülşah Saraçoğlu Sessizliğini Bozdu…