Gülperi dizisi ile bir anda yıldızı parlayan güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, son olarak Dünyayla Benim Aramda projesinde yer aldı. Yeni sezonda yer alacağı proje merak edilen Hafsanur Sancaktutan cephesinden hayranlarını sevindirecek bir haber geldi.

Hafsanur Sancaktutan'ın yeni projesi belli oldu!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ay Yapım'ın "Gelecek Uzun Sürer" adıyla uyarladığı yerli Beverly Hills, 90210'un hazırlıkları tam gaz sürüyor. Deniz Yorulmazer'in yöneteceği dizide güçlü bir oyuncu kadrosu yer alacak. Damla Serim'in yazdığı dizide Mert Yazıcıoğlu "Kerem", Aslıhan Malbora "Ece" rollerine hayat verecek. İkiz kardeş olan Ece ve Kerem'in anne ve babası Beliz ve Harun'ı Necip Memili ile Nur Fettahoğlu canlandıracak.

Hafsanur Sancaktutan'ın yeni projesi belli oldu!

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz'den ameliyat sonrası paylaşım Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz'den ameliyat sonrası paylaşım

Dizide Ece'nin partneri Evren'e Aytaç Şaşmaz hayat verecek. Kerem'in partneri Derin'i ise son yılların gözde yıldızlarından Hafsanur Sancaktutan oynayacak. Derin aynı zamanda okulun da en havalı kızı olarak dizide dikkatleri üzerine çekecek. Sancaktutan aynı zamanda 14 Eylül'de yayınlanacak olan Dünyayla Benim Aramda dizisinde de seyirci karşısına çıkacak ve beraber çalıştığı derginin yöneticisinin sevgilisine karşı oynadığı sadakat testinin bir parçası olacak.