Oyuncu Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla  oldukça konuşulan şarkıcı Hadise sosyal medya paylaşımlarıyla ilgi odağı oluyor. Aşkta da işde de zirveyi yaşayan Hadise ağladığı anları takipçileri ile paylaştı. Hadise gözyaşları içinde kaldığı anları paylaşırken yazdığı not dikkat çekti.

‘HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLAMIŞTIM’

Küçük Bir Yol şarkısını ilk dinlediğinde fotoğraf çeken Hadise bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Hadise, “Bu fotoğrafı Küçük Bir Yol’u ilk dinlediğimde çekmiştim. Ağlamıştım, hüngür hüngür ağlamıştım. Beni bu kadar etkilediyse bu şarkı ‘dinleyenler neler hisseder acaba’ demiştim. Doğru hissetmiştim demek ki... Şarkımızı söyleyip video çekenler, eline gitarını alıp söyleyenler, piyano çalıp söyleyenler hepinizi izliyorum, görüyorum... Ne mutlu bir şarkı ile sizlerle böyle bir bağ kurmak. Sizi seviyorum. Hadise” notunu ekledi.

hadise

NE OLMUŞTU?

Hadise, 3 Eylül Perşembe yayımlanan yepyeni şarkısı 'Küçük Bir Yol' ile YouTube trend videolar listesinde 1 numaraya yerleşerek görkemli bir geri dönüş yaşadı. Kendi sosyal medya hesabında bir görselle zaferini paylaşan Hadise'nin video klibi 2 günde 3,5 milyon kişi tarafından izlendi.

‘Kim Bu Ben’, seyirciyi sürprizleriyle ters köşeye yatırdı! Engin Hepileri'den samimi açıklamalar! ‘Kim Bu Ben’, seyirciyi sürprizleriyle ters köşeye yatırdı! Engin Hepileri'den samimi açıklamalar!

HADİSE