Selin Ciğerci'nin Kozmetik Firmasına Sürpriz Talip

Selin Ciğerci'nin kozmetik markasına Katar'dan 17 milyon euroluk teklif geldiği öğrenildi. Ekonomik krizin hissedilir derecede arttığı bu dönemde Selin Ciğerci, teklif edilen parayı az bulduğunu açıkladı.

Selin Ciğerci'nin Kozmetik Firmasına Sürpriz Talip

Selin Ciğerci, kısa süre önce kurduğu kozmetik markasını kısa sürede büyüttü. 

Yaptığı yatırım ve reklamların dönüşünü ekonomik olarak karlı bir işe çeviren Selin Ciğer'nin işinin Arap yatırımcıların ilgisini çektiği iddia edildi.

selin ciğerci

Geçtiğimiz günlerde ödediği vergi ile Türkiye'nin iş kadınları sıralamasında ilk 20'ye giren Selin Ciğerci'nin kozmetik markası Katarlı iş adamlarının radarına girdi. 

"YENİ BİR TOPLANTI YAPACAĞIZ" DEDİ

Katarlı bir grup Ciğerci'nin markası için dudak uçuklatan bir teklif yaptı. Katarlı grup, Selin Ciğerci'nin markası için 17 milyon euro teklif etti.

Sosyal medya hesabından konu hakkında açıklama yapan Ciğerci, teklifi kabul etmediğini ancak 22 Nisan'da yeni bir toplantı yapacaklarını söyledi.

selin ciğerci beauty

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 21:45

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE