Estetikle İmaj Yenileyen Ünlü Sunucuya Mr. Spock Benzetmesi Yapıldı

Yıların deneyimli sunucusu Serap Paköz, yaptırdığı estetik operasyonlarla imajını yeniledi. Yeni halini görenler ise Serap Paköz'ü bir dönemin efsane dizisi Uzay Yolu'nun efsane karakteri Mr. Spock'a benzetti.

Estetikle İmaj Yenileyen Ünlü Sunucuya Mr. Spock Benzetmesi Yapıldı

Türk televizyonlarında 40 yıla yakın sunuculuk deneyimi olan Serap Paköz'ün yüzündeki değişim hayranlarını şaşkına uğrattı.

serap paköz kanal d

Kaşlarını kaldırtan ünlü sunucunun yeni hali Uzay Yolu dizisinin efsane karakteri Mr. Spock'a benzetildi.

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında Gerçeğin Peşinde isimli programın sunuculuğunu yapan Serap Paköz, geçirdiği estetik operasyonlarla kendisini yeniledi.

serap paköz

YÜZÜ VE KAŞLARIYLA UZAY YOLU'NDAKİ MR. SPOCK KARAKTERİNİ AKILLARA GETİRDİ

Geçirdiği operasyonlarla adeta yüzü uzayan Serap Paköz'ün elmacık kemikleri dolgunlaştı ve kaşları kalınlaşıp yukarı kalktı.

serap paköz estetik

Paköz'ün son halini bazı takipçileri 'gençleşip güzelleşmiş' yorumunu yaparken bazıları da 'Uzay Yolu' filminin efsane karakteri 'Mr. Spock'a benzetti.

Mr. Spock

serap paköz estetik

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE