Deren Talu'nun Estetik Olmadan Önceki Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Defne Samyeli'nin güzel kızlarından büyüğü Deren Talu'nun estetik ameliyat olmadan önceki görüntüsü ortaya çıktı. Bugünlerde Baran Tınaz ile olan ilişkisiyle gündemde olan Deren Talu'nun burnundan rinoplasti operasyonu geçirdiği iddia edildi.

Deren Talu'nun Estetik Olmadan Önceki Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Defne Samyeli'nin güzel kızlarından büyüğü Deren Talu'nun estetik ameliyat olmadan önceki görüntüsü ortaya çıktı.

Bugünlerde Baran Tınaz ile olan ilişkisiyle gündemde olan Deren Talu'nun burnundan rinoplasti operasyonu geçirdiği iddia edildi. 

ESTETİK BURUN VE DUDAKLARDA!

Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu'nun estetikli olduğu ortaya çıktı. Deren'in eski bir fotoğrafında burun ve dudağının üst bölgesindeki değişim göze çarpıyor.

Deren Talu'nun ortaya çıkan eski bir fotoğrafında özellikle burun bölgesinde bariz bir değişim olduğu görülüyor. Deren Talu hem mankenlik, hem oyunculuk yapmak istiyor.

AKINCI DİZİSİYLE EKRANLARDA BOY GÖSTERECEK

Öte yandan, Amerika'da aldığı oyunculuk dersinin yanı sıra Türkiye'ye döndükten sonra usta tiyatrocu Derya Alabora ile çalışan Deren Talu, NTC Medya'nın iddialı dizisi Akıncı'yla el sıkıştı.Annesinden de tam destek alan Talu, başrolünü Şükrü Özyıldız'ın oynayacağı ATV'de ekrana gelecek dizide ilk dizi tecrübesini yaşayacak.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE