Bu Karışım En Az 10 Yaş Genç Gösteriyor! Evde Botoks Etkili Krem Nasıl Yapılır?

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, botoks etkili doğal karşımı ile kadınlara en az 10 yaş genç görünme müjdesi verdi. Peki botoks etkili krem nasıl yapılır? Bu karışım anında botoks etkisi gösterir mi? İşte detaylar….

Bu Karışım En Az 10 Yaş Genç Gösteriyor! Evde Botoks Etkili Krem Nasıl Yapılır?

Bir çok insanın hayali ilerleyen yaşa rağmen genç görünmektir. Özellikle kadınlar bunun için çeşitli yollara başvurabiliyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, tıbbi bir müdahale olmadan botoks etkisi yapan yüz geren bir karışım önerdi. Peki botoks etkili krem nasıl yapılır? Tavsiye edilen karışım anında botoks etkisi gösterir mi? Tüm detaylar MagazinBurada.net’de…

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, botoks yaptırmadan botoks etkisi yaratan karışımın tarifini verdi. Tarifini verdiği karşımı kullanan kadınların kendisine dua edeceğini savunan Saraçoğlu; cildini korumak ve genç görünmek isteyenler için verdiği tarif için ilk başta “Kırmızı ve sert bir elmanın kabuğunu ince olarak soyun. Yine sert bir kayısıyı ortadan ikiye bölün ve göbek kısmını kaşıkla çıkarın” tavsiyesini verdi.

ÖNCESİNDE YÜZÜNÜZÜ YIKAYIN

Hazırlanacak karışımın sürülmeden önce yüzde bulunan makyajın silinmesi gerektiğini ve yüzün iyice temizlenmesi gerektiğini belirten Saraçoğlu, “Yeşil sabunla yüzünüzü güzelce yıkayın ve değişimi görebilmek için telefonla fotoğrafınızı çekin dursun” dedi.

KARIŞIMI KREM HALİNE GETİRİN

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarifini devam ettirerek, “Küçük süt tenceresine iki kahve fincanı su ilave edin. Daha sonra ise elma kabuğu ile ikiye bölünen kayısıyı 5-6 dakika süresince mutfak robotundan geçirilerek lapasını yapın ve krem haline getirin” ifadelerini kullandı.

KIRIŞIKLIKLAR YOK OLUR

Ortaya çıkan karışımın nasıl kullanılacağını anlatan Saraçoğlu, “Şimdi gelin bunu bütün yüz hatlarınıza, şakaklarınıza, boynunuza krem gibi kalın kalın iyice sürün. Saatinize bakın bir yarım saat bekleyin. Onuncu dakikadan sonra cildinizin gerilmeye başladığını göreceksiniz. Cildiniz gerilir ve kırışıklıklar yok olur” dedi.

NE KADAR SÜRE İLE YAPILMALIDIR?

Saraçoğlu, kadınların karışımı haftada bir defa yapıp sürmelerini tavsiye ederken, beğenildiği için çok sık yapılmasının uygun olacağını söyledi.

KARIŞIM YÜZE SÜRÜLDÜKTEN SONRA NE OLUR?

Karışımın yüze sürülüp bekletildikten sonraki sürecini de anlatan Saraçoğlu, “Yüzünüzü sadece su ile yıkayın. Kurulayın ve tekrar resminizi çekin. Daha sonra iki fotoğrafı karşılaştırın. Karşınızdaki insanlar baktığında zaten ne kadar farklı diyecekler” ifadelerini kullandı.

EN AZ 10 YAŞ GENÇLEŞİRSİNİZ

Saraçoğlu, tarifini verdiği maskenin ne işe yaradığını şu ifadelerle anlattı: “Bu maske hem kırışıklıkları giderir, hem aknelerin içerisindeki iltihabı emer, cilde tazelik ve parlaklık kazandırır. Sizi en az 8-10 yaş genç gösterir.”

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2020, 18:02

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE