Bir Zamanların Minik Starını Bu Haliyle Tanıyabildiniz mi?

Türkiye'nin İbrahim Tatlıses'in keşfi olarak tanıdığı minik Azeri kızı Günel, şimdilerde 35 yaşında. Günel, son dönemde yaptırdığı estetiklerle konuşuluyor ancak o bu durumdan biraz şikayetçi...

İbrahim Tatlıses bundan yıllar önce Bakü'de verdiği konserde sahneye fırlayan küçük kızı adeta parlattı. Sahnede kendine olan güveni ve yaşına rağmen şarkıları yorumlamadaki kabiliyeti sahnelerin son küçük şarkıcılarından birini daha hediye ediyordu: Azeri kızı Günel.

günel zeynelova

Günel Zeynalova ya da bilinen sahne adıyla Günel, 13 yaşında İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilmişti. O günden bu zaman geçen 23 senede bambaşka birine dönüşen Günel Zeynalova, ilk klibinde kalın kaşları ve sevimliliğiyle dikkat çekmişti. 90’lı yıllarda “Oy Didem” diyen Azeri kız çocuğu olarak tanındı. 

YAPTIRDIĞI ESTETİKLERE 'MICHAEL JACKSON' YORUMU GELİNCE CANI SIKILDI

Günel, son durumunu gösteren videosunu Instagram hesabından paylaştı. Görüntülere gelen yorumlar Zeynelova'nın canını biraz sıktı zira Günel, kendisinin bu görüntüsünden memnun! Estetiğin kendisini güzel kıldığını düşünen Günel, videosuna yapılan yorumları sildiğini söyledi. 

günel

'Michael Jackson'a benziyorsun' yorumuna tepki gösteren Günel, "Yazmayın böyle şeyler çünkü siliyorum. Ben böyle güzelim. Saçma sapan yorumlar yazıyorlar. Niye bu kadar estetik yaptırdın? diyorlar. Ben kendi ellerime acıyorum yoksa sıkıntı değil. Bunları yazanları engelliyorum. Ben çok memnunum ayrıca siz de memnun olursanız daha iyi olur" dedi.

günel yüz

günel estetik

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 18:49

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE