Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu, Fulya Acıbadem Hastanesi’nden çıkarken kameralara yansıdı. Gazetecilerin sorularına sinirlenen ünlü şarkıcı, “Size ne?” diyerek çıkıştı. Konuşmanın ilerleyen dakikalarında sakinleşen Gülşen,  Hande Yener’in kendisi hakkında yaptığı yoruma da cevap verdi.

“RUTİN KONTROLLER”

“RUTİN KONTROLLER”

Hastaneden çıkarken görüntülendiği için gazetecilerin “Geçmiş olsun” demesine de sinirlenen Gülşen, “Geçmiş olsun dilekleri sunulacak bir şey yok. Sadece rutin kontroller. Hani siz de gidiyorsunuz ya bazen.” şeklinde cevap verdi.

“HANDE BU KONFORU…”

Geçtiğimiz aylarda Hande Yener, Etiler’de bir mekan çıkışında objektiflere yansımış ve muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Uzun süredir rapçi Misha ile aşk yaşayan Yener, oldukça mutlu olduğunu belirterek, "Müzisyen biriyle birlikte olmak çok güzel. Sabah bir kalkıyorsun şarkıyı hazırlamış. Ben de artık Gülşen’in yaşadığı konforu yaşıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“HANDE BU KONFORU…”

Gülşen’den bu açıklamaya cevap geldi. Ünlü şarkıcı kendisi için konforlu olmadığını belirterek, “Hande bu konforu yaşıyorsa ne mutlu ona.” dedi ve eşini göstererek “Benim konforum çok iyi anlaştığım birisiyle çalışıyor olmam. Ama eşi olmuş olmam bir öncelik tanımıyor bana. Beklemem gerekirse bir sene bile bekliyorum çalışmak için. Sabah kalktığımda hazır olmuyor şarkılar. Tam tersi daha uzun sürüyor” şeklinde konuştu.

Daha fazla Gülşen ve Hande Yener haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Demet Özdemir'den "şiddet" tepkisi Demet Özdemir'den "şiddet" tepkisi