Sahne kostümlerindeki dekolte detayıyla ve fotoğraflarına uyguladığı fazla photoshopla şimdilerde gündem olan Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde kendisine gelen bekaret sorusuna verdiği cevapla dikkat çekmişti. 

Ergen, son olarak önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı soru- cevap etkinliğiyle takipçilerinin ilgisini çekti. Ünlü şarkıcı 'sanat dünyasında dost olmaz' sözünü  'Sanat camiasında en yakın dostunuz kim?' sorusuna "25 sene... Bir gün kırmadık birbirimizi Seda Sayan" cevabını vermesiyle yalanladı. 

Gülben Ergen ayak fantezisi sorusunu es geçemedi!

Kendisine gelen soruları pas geçmeyen ünlü isim, yine çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. 

Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz

Gülben Ergen ayak fantezisi sorusunu es geçemedi!

Ayaklarıyla dikkat çeken ve sosyal medyada ayaklarına özel  'gulbenergeninayaklari' hesabı olan Ergen'e bir takipçisi  'Ayak videonuzun devamı gelecek mi?' diye sorunca ünlü şarkıcı, takipçisine gülen emojiyle yanıt verdi.

Ergen, ayak videosu sorusunun ardından 'Ayaklarınızı yalamak isteyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?' sorusunu da es geçmeyerek "Dondurma tavsiye ediyorum" şeklinde esprili bir şekilde cevap vererek gündeme oturdu.