Zaferin Rengi filminde Vera rolüne hayat veren Vuslateri filmin çekimleri sırasında anne olacağını öğrenmişti. İlk kez anne olmaya hazırlananGonca Vuslateri henüz iki haftalıkk hamileyken çekilen ultrason görüntüsünü paylaşmıştı.

Acun Ilıcalı: İnanın kızlarımı bile göremiyorum! Acun Ilıcalı: İnanın kızlarımı bile göremiyorum!

"ATATÜRK ÖLMEDİ"

Fetüsün ay yıldız şeklinde görünmesi dikkat çekti. Vuslateri, paylaşımına "Atatürk ölmedi ve benim içimde kesin yaşıyor. Ahanda ultrasonu... İlk haftasıydı karşılaştığım sanırım" notunu düşmüştü.

655451a486b247418866ea09

CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Adını gizli tuttuğu sevgilisinden 4,5 aylık hamile olan Gonca Vuslateri anne olmak için gün sayarken bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.

Hem oyuncu, hem yazar olarak görev aldığı Cenazemize Hoş Geldiniz filmi 22 Aralık’ta vizyona girecek olan Gonca Vuslateri 4,5 aylık hamile.Hamileliğinin 4. ayında olan Gonca Vuslateri’nin bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

655450de86b247418866e9fb

"MÜKEMMEL BİR SEVGİLİM VAR"

Gonca Vuslateri ismini şimdilik gizli tuttuğu sevgilisi hakkında, “Mükemmel bir sevgilim var. Gözüne ilk baktığımda “bu adam” dediğim. Hâlâ da o adam. Sanırım hep o. Fakat ünlülük işinde değil. Var olmak istememek demokratik hakkı. Öyle de olacak. Biz onu göreceğiz fakat hakkında konuşmayacağız. Nasıl ama? Cillop. Çünkü herkes baba olamaz. O bir baba aday ne isterse o…. Evlilik tabii çocuk haberini aldığımda düşündüğüm bir şey. Bir kez evlendim. Gelinlik, takı, tabak çanak, pasta-börek sevmiyorum zira acayip rahatsız edici bir ses. Tüm düğünlerin ses sistemi korkunçtur. Düğün kanaatim budur. Aile hukuku her şeyin üstündedir. Olmalıdır. Çocuğun özlük hakları için… Fakat hava soğuk, ısınınca bir düğün yaparım” şeklinde konuşmuştu.