Gürcünaz Şenel, evden kaçan 19 yaşındaki kızının hayatından endişe duyduğunu dile getirerek, Esra Erol’dan yardım istedi. Esra Erol ve ekibinin çalışmaları sonucu kısa sürede bulunan Zeynep, canlı yayına çıktı. 

Fuhuş Çetesini Çökerten Zeynep Canlı Yayında Aldığı Mesajla Şoke Oldu!

19 yaşındaki Zeynep, Esenyurt’ta Aysel adında bir kadının kendisini evine götürdüğünü ve fuhuş için haftalık 700 liraya anlaştıklarını açıkladı. Genç kız aynı zamanda söz konusu evin birçok kez fuhuş ihbarı nedeniyle baskına uğradığını ve bu yüzden de başka bir ev aradıkların itiraf etti. Genç kızın itiraflarının ardından polis devreye girdi ve olayda adı geçenleri tutukladı. 

Fuhuş Çetesini Çökerten Zeynep Canlı Yayında Aldığı Mesajla Şoke Oldu!

"HALİL EVLERİNİ FUHUŞ ÇETESİNE KİRALIYOR" İDDİASI
Canlı yayında anlattıklarıyla bir fuhuş çetesinin çökertilmesini sağlayan 19 yaşındaki Zeynep, Halil isimli birinin kiralık evlerini bu iş için kullandığını ve çeteye yardım ettiğini iddia etti. Açıklamanın ardından gözaltına alınan Halil ise ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Esra Erol'un programına davet ettiği Halil, canlı yayına çıkmak istemeyerek babasını gönderdi.

Fuhuş Çetesini Çökerten Zeynep Canlı Yayında Aldığı Mesajla Şoke Oldu!

Zeynep'in itiraflarının ardından çete üyeleri tek tek tutuklanırken, genç kız sosyal medya hesabından canlı yayın açarak takipçilerinin sorularını yanıtladı. Yarım saat canlı yayın yapan Zeynep'in yayınını izleyen Halil'in "Ben Halil, kurtuldun mu sandın benden" diyerek tehdit mesajı attığı iddia edildi.

Fuhuş Çetesini Çökerten Zeynep Canlı Yayında Aldığı Mesajla Şoke Oldu!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde olduğu Aile dizisine bomba bir isim katıldı! Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde olduğu Aile dizisine bomba bir isim katıldı!

"KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPMASIN"
Dün Esra Erol'un canlı yayına katılan Zeynep ise "Gel buraya söyleyeceklerini karşımda söyle, klavye delikanlılığı yapma" diyerek tepki gösterdi. 

Tehdit iddiasının ardından söz hakkını kullanan Halil ise "Yazıyı yazan ben değilim" diyerek iddiaları yalanladı. Günlerdir Zeynep'in evine dönmesi için uğraşan Esra Erol ise yaşananların ardından Zeynep'i sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda dikkatli olması gerektiğini söyleyerek uyarılarda bulundu.