Almanya Milli Takımı'ndaki görevi yakın zamanda sona erecek olan ünlü teknik direktör Joachim Löw, Fenerbahçe'ye geleceğine ilişkin iddialara kesin bir dille cevap verdi.

EURO 2020'den sonra Almanya Milli Takımı'ndan ayrılacak olan Joachim Löw, geleceğiyle ilgili verdiği kararları açıkladı.

"KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM"

İsmi Fenerbahçe, Barcelona ve Real Madrid gibi kulüplerle de anılan Alman teknik adam, iddialar hakkında net konuştu. Löw, "Yaz aylarında bir kulüple anlaşmayacağım. Kimseyle herhangi bir temasım olmadı. Bu konuda da fikir değiştirmeyeceğim. Dinlenmek istiyorum"  dedi.

Fenerbahçe'de yeni sezonda teknik direktörlük koltuğunda kimin oturacağı belirsizliği devam ederken Almanya'dan flaş bir açıklama geldi.

joachim löw fenerbahçe

FENERBAHÇE TEKLİF YAPTI İDDİASI

Sezonu Emre Belözoğlu ile tamamlayan ancak yeni sezonda genç teknik adamın göreve devam edip etmeyeceğine henüz karar vermeyen sarı-lacivertli kulübün, Almanya Milli Takımı'ndan EURO 2020 sonrası ayrılacak olan Joachim Löw'e teklif yaptığı iddiaları gündeme gelmişti.

Barcelona, Real Madrid ile birlikte birçok kulüp ile ismi geçen Joachim Löw, Fenerbahçe'ye geleceğine dair söylentilere de noktayı koymuş oldu.

EURO 2020 sonrası 15 yıldır görev yaptığı Almanya Milli Takımı'ndan ayrılacak olan Löw, takımıyla 2014 Dünya Kupası'nda zafere ulaşmıştı.

Kocaelispor'un şampiyonluk kutlamasında talihsiz kaza! Kocaelispor'un şampiyonluk kutlamasında talihsiz kaza!