Safiye Soyman önceki gün “Nerede Kalmıştık?” isimli yeni albüm lansmanını, Baltalimanı Portaxe’de basın mensuplarıyla birlikte gerçekleştirdi. Faik Öztürk'ün lansman esnasında Safiye Soyman'a elleriyle pasta yedirdiği anlar ise komik görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

“ŞIMART BENİ”

Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde kriz çıktı! Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde kriz çıktı!

“ŞIMART BENİ”

Basın mensuplarına açıklama yapan Safiye Soyman, “ Uzun süredir ‘Nerede kalmıştık?’ diye devam ediyoruz. Sevgili patronum Bülent Kaya çok güzel bir şey önerdi. Herkes CD çıkartmıyor; ayrıcalık olsun diye altı şarkılık CD yaptık. İkisi Serdar Ortaç’tan. Biri de benim için çok önemli olan ‘Şımart Beni’ diye bir şarkı” şeklinde konuştu. Şarkının detayların bahseden sanatçı , “Kadınlar her zaman şımartılmaya, sevilmeye layık; şiddete değil” diyerek kadına şiddet olaylarına da dikkat çekti.

“ADAM KARISINA YÜZÜK ALIYORSA MUHAKKAK BİR YARAMAZLIK YAPIYORDUR”

Eşi Safiye Soyman’ın elini öpüp başına koyan Faik Öztürk yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

“ŞIMART BENİ”

Kadın erkek ilişkilerinden bahseden Öztürk “Bir insan eşine çok hediye alıyorsa, o insanın suçu çoktur” dedi. Bu sözlere sinirlenen Soyman, “Yapma” diyerek Öztürk’e çıkıştı. Konuşmasına devam eden Faik Öztürk şu ifadeleri kullandı: “Niye biz almıyoruz hediye? Çünkü bizim yanlışımız yok. Akşam dokuz dedin mi evdeyiz. Ama adam karısına yüzük almışsa, anla ki o adam muhakkak bir yaramazlık yapıyordur dışarda.”

“EŞLERİNİN TELEFONUN KONTROL ETSİNLER”

“EŞLERİNİN TELEFONUN KONTROL ETSİNLER”

İlişkiler hakkında konuşmaya devam eden Faik Öztürk, “İnsanlar eşlerinin telefonunu ara sıra kontrol etsin. Evli erkekler ‘niye benim telefonumu kurcalıyorsun diye’ tepki göstermeyecekler. Benim telefon ortada geziyor. Kapıcının elinde, Safiye’nin elinde… Benim telefonda hiç sorun yok” şeklinde konuştu.

“LİSTELERDE İLK 3’Ü ZORLUYOR”

“LİSTELERDE İLK 3’Ü ZORLUYOR”

Albüm hakkında konuşan Faik Öztürk esprili ifadeler kullandı. Sözlerine “O albüm çok önemliydi” diyerek başlayan Öztürk, “Yurt dışından gelen basın mensuplarına çok teşekkür ediyoruz. Bir yurt dışına oynuyoruz, yurt içinde beklentimiz yok. Safiye her zaman ilk 3’ü zorluyor yurt dışında” dedi.  Safiye Soyman ise bu sözler karşısında “İnşallah o da olacak” ifadelerini kullandı.

HERKESE ZORLA PARSTA YEDİRDİ”

Lansman için hazırlanan özel pastayı kesen Faik Öztürk, çatal kullanmadan, elleriyle pasta yedi. Ardından Safiye Soyman’a ve organizasyona katılan arkadaşlarına zorla pasta yediren Öztürk, komik anların yaşanmasına vesile oldu. Bir ara mangalın başına geçen çift kameralara birlikte poz verdi.

“HERKESE ZORLA PARSTA YEDİRDİ”“HERKESE ZORLA PARSTA YEDİRDİ”“HERKESE ZORLA PARSTA YEDİRDİ”