Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz aralık ayında "Ben de evlilik teklifi bekliyorum. Bakalım ne zaman gelecek? Buradan da ona duyuralım" diyerek, sevgilisine çağrıda bulunmuştu. Durdu ise basın mensuplarının konuyla ilgili sorusuna, "Yakında gelecektir" yanıtını vermişti.

"PARMAKLARIM HALA BOŞ"

İki hafta sonra objektiflere yansıyan Özdemir, bu kez de "Arkadaşlar parmaklarım hâlâ boş. Daha benim yüzüğüm yok. Evlilik teklifi almadım" demişti.

Evlenmek için gün sayan Bestemsu Özdemir ile Serkan Mehmet Durdu ayrıldı!

BESTEMSU'NUN GÖZYAŞLARI

Yeni yılı Serkan Mehmet Durdu ile karşılayan Özdemir, sevgilisinden evlilik teklifi almıştı. Bir anda oyuncunun önünde diz çöken Durdu, sevgilisine cebinden çıkardığı tektaşı uzatmıştı.

Evlenmek için gün sayan Bestemsu Özdemir ile Serkan Mehmet Durdu ayrıldı!

"EVET' DEDİM"

Evlilik teklifi karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Özdemir, o anları "Evet' dedim" notuyla sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Paylaşımıyla kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gören Bestemsu Özdemir'e tebrik mesajları yağmıştı.

Evlenmek için gün sayan Bestemsu Özdemir ile Serkan Mehmet Durdu ayrıldı!

CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı! CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı!

ŞOKE EDEN AYRILIK!

Ünlü çiftin nikâh masasına taşınması beklenen ilişkisiyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. İkili, birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya profillerinden kaldırdı.

Serkan Mehmet Durdu'nun, Bestemsu Özdemir'i takipten çıkması da 'ayrılık' iddiasını güçlendirdi. Yollarını ayıran ikili, henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.