Fransız Askısı yöntemiyle yüzünü gerdiren ve uzun bir süre magazin gündeminde konuşulan Seda Sayan’dan bir değişiklik daha geldi.

Estetik Yaptıran Seda Sayan İmajını da Değiştirdi! Görenler Şaşırdı..
Estetik sonrası paylaştığı fotoğraflarla ilgi çeken Sayan, şimdi de saç stilinde bir değişikliğe gitti. Estetikten sonra paylaştığı ilk fotoğrafta dağınık saçlarıyla dikkat çeken 57 yaşındaki şarkıcı, son paylaştığı fotoğrafta saçlarının kahkül olması dikkatlerden kaçmadı.

Orhan Gencebay: Bomba gibiyim! Orhan Gencebay: Bomba gibiyim!

“GERDİRİP GERDİRİP SÖYLEYEMEYENLER..”

Seda Sayan estetik yaptırdıktan sonra gündeme oturmuş, hatta nostalji müziğin önemli isimlerinden Muazzez Ersoy’un yaptığı “Kendine benzemek ne güzel.. Filtresiz” notuyla paylaştığı fotoğraf Sayan’a gönderme olarak yorumlanmıştı. 

Seda Sayan’a Muazzez Ersoy’un paylaşımının hatırlatılması üzerine Sayan “Gerdirip gerdirip söylemeyenler… Ah doktor Serdar, kimlerin eli değmedi ama söyleyemezler” sözleriyle Ersoy’a göndermede bulunmuştu.
Seda Sayan’ın bu göndermesinden sonra Muazzez Ersoy cephesi de sessiz kalmadı. Ersoy yaptığı yoruma tek bir kişi için değil herkes için söylediğini ifade ederek “Photoshop'lar çok abartılıyor, insanların normal halleriyle Instagram'daki fotoğrafları arasında dağlar kadar fark var; photoshopla insanların başka bir insana dönüşmesine karşıyım. Bu arada estetiğe de karşı değilim ki. Beni tanıyanlar, bilirler ki ne polemik severim ne de bu tarz durumlarda kalmayı. Takipçilerin, yorum yapanların sözleri de, yorumları da bana mal edilmesin” diye konuşmuştu.