Okullarda 2023-2024 eğitim öğretim yılı başladı Okullarda 2023-2024 eğitim öğretim yılı başladı

ATV ekranlarında hafta için her gün yayınlanan Esra Erol’da programının canlı yayınında yine izleyenler çileden çıkaran bir olay yaşandı.

Esra Erol'a Damga Vuran Ahlaksız Teklif! 'Söylemeyecektim Ama..'

Mehmet Bey, iş arkadaşı Ebru Hanım’ın kendisini 535 bin lira, arkadaşlarını ise farklı miktarlarda dolandırdığını iddia ederek Esra Erol’a başvurdu.

Esra Erol ve ekibi Ebru Hanım’a ulaşarak stüdyoya getirdi. Canlı yayında Mehmet Bey ile yüzleşen Ebru Hanım, parayı borç alarak aldığını söyleyerek, 2 yıl önce aldığı 535 bin lira için ise, "Biraz geciktirmiş olabilirim" sözleriyle kendisini savundu. 

Esra Erol'a Damga Vuran Ahlaksız Teklif! 'Söylemeyecektim Ama..'

“AHLAKSIZ TEKLİFTE BULUNDULAR..”
Mehmet Bey, kendisinden 36 yaş küçük Ebru Hanım’ın sözlerini yalanlayarak, başka erkeklerden de aynı şekilde para aldığını öne sürdü. Dolandırıcı olduğu iddia edilen Ebru Hanım ise “Ahlaksız teklifte bulundular. Karşılığında ben de parayı ihtiyacım olduğu için ve ailem zor durumda olduğumu bilmediği için kabul ettim” dedi.

TECAVÜZE UĞRADIĞINI İDDİA ETTİ
Genç kadının canlı yayındaki ahlaksız teklif itirafı sonrası stüdyoda soğuk rüzgarlar esti. Ekran başındaki izleyiciler de canlı yayında yaşananlara tepki gösterirken, Ebru Hanım skandal bir itirafın daha altına imza attı.

Esra Erol'a Damga Vuran Ahlaksız Teklif! 'Söylemeyecektim Ama..'

Genç kadın, ahlaksız teklifin aslında tecavüz olduğunu iddia ederek, "Yayında bunu söylemeyecektim aslında, tecavüz olduğu için" sözleriyle herkesi şoke etti.