Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteriyle adını duyuran Esra Bilgiç, şu sıralar Murat Yıldırım ile birlikte başrol oynadığı Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veriyor.

esra bilgiç ramo

Esra Bilgiç, Ramo dizisinin set arasında magazinburada.net'e çok özel açıklamalar yaptı.

"BAŞKALARI BENİM AVUKATLIĞIMI YAPSIN"

Esra Bilgiç, Ramo'da her şeyin çok iyi gittiğini söyledi. Ekip olarak özverili bir çalışma içinde olduklarını söyleyen Esra Bilgiç, set için gece geç saatlerde bile kameranın karşısında olduklarını açıkladı. Diziden kalan zamanda Hukuk Fakültesi'nde okuduğunu söyleyen Esra Bilgiç, "Hayatın kendisi hukuk, ben gözlemci bir insanım bu anlamda hukuk okumak oyunculuğuma katkı sağlıyor" diye konuştu. Muhabirimizin 'Mezun olunca avukat mı olacaksınız?' sorusuna Esra Bilgiç, "Hayatımı oyunculuk yaparak geçirmek istiyorum ama hukuk hayatın her alanında, avukatlık çok tecrübe isteyen bir iş. Kendi kendimin bile avukatlığını yapamam. Başkaları benim avukatlığımı yapsın!" dedi. 

esra bilgiç

"HAYATIMDA AŞK YOK"

Futbolcu Gökhan Töre ile 2 yıl evli kaldıktan sonra ayrılan Esra Bilgiç, aşk hayatının durgun olduğunu söyledi. Hayatını işi ve evi arasında sade bir düzende devam ettirdiğini söyleyen Esra Bilgiç, "Hayatımda biri yok. Şu anda tek aşkım Ramo" ifadelerini kullandı.

Son yolculuğuna uğurlanan oyuncu Seda Fettahoğlu'na büyük vefasızlık! Son yolculuğuna uğurlanan oyuncu Seda Fettahoğlu'na büyük vefasızlık!