Ünlü yönetmen Hamdi Alkan'ın trafikte bir kadınla görüntülenmesiyle ilgili konuşan Selen Görgüzel, tartışma yaratacak sözlere imza attı.

Tutuklu Sezgin Polat ile eşi boşanıyor mu?Şükran Polat'tan açıklama geldi! Tutuklu Sezgin Polat ile eşi boşanıyor mu?Şükran Polat'tan açıklama geldi!

Alkan'ın başarılarıyla anılmadığını söyleyen Görgüzel, şu ifadeleri kullandı: "Ben neye üzüldüm biliyor musunuz? Görünce kötü olmadım tersine sevindim. Ben bu adam ne yapıyor diye üzülüyordum hasta mı da hayatına kimseyi alamıyor diye... Yanındaki kadınla umarım gerçekten beraberdir ve mutlu olurlar."

Ne olursa olsun benim eski eşim ve 8 sene beraberdik. Doğru bir evlilik miydi o tartışılır, olmalı mıydı o da tartışılır. Bu konuyla ilgili çok içime attığım şey var. Herkes benim boşanma sözleşmesinden dolayı konuşmadığımı düşündü ama ben saygımdan konuşmadım. Gizlilik sözleşmesinde 1 milyon TL'lik bir ceza vardı. Ben konuşmak isteseydim onu umursamazdım. Söyleyeceğim çok şey var konuşmayacağım. Hamdi Bey istediği kadar sinirlensin ama tersine bana teşekkür etmeli."

"HAMDİ ALKAN BAŞARISIYLA DEĞİL, BENİM ESKİ EŞİM OLARAK ANILIYOR"

"Koskoca Hamdi Alkan yıllarca televizyonda reyting rekorları kırmış programlar yapmış, Atatürk filminin yönetmenliğini yapmış bir adamın Selen Görgüzel'in eski eşi olarak anılması beni çok üzüyor. İnşallah Hamdi Alkan'ı bunda sonra projeleri, yaptığı işler ve aldığı ödüllerle programımıza haber olur. Ben de onu gururla sunarım."

Görgüzel'in sözleri partnerleri Bilal Özcan ve Didem Delen'i de şaşkına çevirdi. Araya giren Özcan, Hamdi Alkan'ın uzun yıllardır başarılarıyla adının bir yönetmen olduğunu unutmamak gerektiğini söyledi.