Erkekleri ne kadar iyi tanıyorsunuz? Erkekler için her şey uygun mudur sizce? Cinsellik olarak erkekler hakkında da kadınlar hakkında da pek fazla bilgi sahibi değildir kimse genelde. Bunun en büyük sebebi de cinsellik konusunun mahrem sayılıp gizlenmesi bir diğer büyük sebebi de bu konu hakkında konuşulmaması ve konuşulsa dahi abartılı olarak konuşulmasıdır. Eğer siz heyecanlı bir seks hayatı istiyorsanız ve gerçekten her şeyin yolunda olduğu bir cinsel yaşam istiyorsanız sizin için püf noktaları hazırladık. İşte tüm o püf noktalar ve detayları… Bu püf noktalar ile erkekleri yatakta oldukça mutlu edebilecek onunla birlikte siz de mutlu olacak, seksten aldığınız zevki katlayacaksınız. Bakalım erkeklerin cinsel ilişkide beklentileri neler?

İhtiyar Kocanın Seks Talepleri Genç Kadını Karakolluk Yaptı İhtiyar Kocanın Seks Talepleri Genç Kadını Karakolluk Yaptı

Erkeklerin Yatakta Hoşlandığı 5 Hareket/Davranış

Suskunluğunuzu Bırakın

   Bu bilgi size şaşırtıcı gelebilir belki ama suskunluk, konuşmak gibi eylemler cinsel ilişki için oldukça önemlilerdir. Yapılan tüm araştırmalar, erkeklerin konuşkan kadınlardan hoşlandığını ortaya koydu. Ancak bu konuşkanlık günlük hayata taşarsa kolay bezilmesine de neden olabilir. Bahsettiğimiz konuşkanlık yataktaki konuşkanlık… Ona, onu ne kadar çok beğendiğinizi, sizi ne kadar çok heyecanlandırdığınız söyleyerek, ilişkinin boyutunu arttırabilir, artılar katabilirsiniz.

Erkeklerin Yatakta Hoşlandığı 5 Hareket/Davranış

Kontrolü Ele Alın

  Sevişirken ipler her zaman erkeğin elinde olmasın. Eğer böyle bir durum varsa oturun ve bunu bir düşünün. Çünkü seks iki kişilik yaşanıyor ve fantezi dışında hakimiyetin sürekli tek elde olması hoş olmayacak bir durumdur. Erkekler yatakta kontrolü çok seviyor ancak bazen rolleri değiştirerek cinsel ilişkiye heyecan kazandırabilirsiniz.

Erkeklerin Yatakta Hoşlandığı 5 Hareket/Davranış

Yeni Pozisyonlar Deneyin

  Yeni pozisyonlar, erkekleri mutlu etmek için önemli bir yoldur. Sürekli olarak aynı pozisyonu denemekten sıkıldıysanız bunu değiştirin ve bunu değiştirmek için çabalayın. Yeni pozisyonlar denemek, seks oyuncakları kullanmak ve çok daha fazlası onu mutlu etmeye yeter de artar bile.

Erkeklerin Yatakta Hoşlandığı 5 Hareket/Davranış

Onu Şaşırtın

   Onu nasıl mı şaşırtacaksınız? Erkek arkadaşınızın çok sevdiği bir kostüm vardır belki ve bu kostümü, cinsel hayatınızı renklendirmek için kullanabilir, farklı fanteziler ile onu heyecanlandırabilirsiniz.

Erkeklerin Yatakta Hoşlandığı 5 Hareket/Davranış

Sizi İzlemesine Fırsat Verin

   Erkeklerin kadınlardan beklediği şeylerden birisi de onu izlemektir. Yatakta, cinsel ilişki sırasında izlemek, tepkileri canlı canlı görmek onu mutlu edecek ve zevki arttıracaktır. Utangaçlık kenara bırakılmalı ve birbirinizi izlemelisiniz. Bunu nasıl bir şova dönüştürecek olduğunuz da artık size kalmış…