1991 yılında doğan Tayfun Erdoğan'ın babasının Emrah olduğu DNA testi sonucu ortaya çıkmıştı. Şarkıcı, oğluna Bursa’da bir ev verip, mirasından  hak iddia etmeyeceğine dair belge imzalatmıştı. Tayfun ise babasıyla bağının tamamen kopma nedenini şöyle anlatmıştı:

"Değiştirelim bıktık be!" demişti... Kadir Çöpdemir'e seçim sonrası gelen pişmanlık şoke etti! "Değiştirelim bıktık be!" demişti... Kadir Çöpdemir'e seçim sonrası gelen pişmanlık şoke etti!

Bana Bursa'dan bir ev aldı. O evi alırken bana feragatname imzalattı. Ama ondan önce 'Gel istiyorsan sana bu evi almayayım. Benimle kal ve böyle bir şey yaşamayalım. Annemle kalmak istediğimi söyledim. O zaman bana feragatname imzalattı. Zaten hayatımızdaki kopma noktası burası oldu. Aramızdaki bütün bağ bir imzayla bitti. Kopmamız orada oldu ve ondan sonra bir daha görüşemedik. Beni görmek istemedi.

Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan nişanlandı! 'Yanımda baba yok, baba gibi adamlar var'

"BİRAZ TUZU VE ACISI EKSİKTİ"

Babasıyla ile yıllardır görüşmeyen Tayfun Erdoğan, evlilik yolunda ilk adımı attı. Ünlü isim, nişanlandığı ve kahvesine tuz ektiği anları sosyal medya hesabından, "Biraz tuzu ve acısı eksikti kahvenin. Ben de tuzumu ektim" mesajıyla paylaştı. Videoya birçok yorum ve beğeni geldi.

Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan nişanlandı! 'Yanımda baba yok, baba gibi adamlar var'

"ASLANLAR GİBİ ABİLERİM ARKAMDA DURDU"

Emrah'ın yanında olmaması hakkında sitem dolu bir mesaj yayınlayan Tayfun, "Allah bana bu günleri gösterdi, şükürler olsun. Aslanlar gibi abilerim arkamda durdu, ellerimden tuttu. Bu kareler de güzel insanlar görüyorsunuz. Baba yok, baba gibi adamlar var yanımda. Kızımızı istedik, Allah'ın emriyle yüzükleri taktık" ifadelerini kullandı.