Demirören Medya’daki işinden istifa ettikten sonra eşinden ayrılan sunucu Buket Aydın, bir süredir ünlü iş insanı Emir Sarıgül ile aşk yaşıyor.
Bir alışveriş merkezinde magazinburada.net kameralarına yakalanan güzel sunucu, alışveriş merkezinden ayrılırken muhabirimizin sorularını yanıtladı.

Emir Sarıgül'le Aşk Yaşayan Buket Aydın'dan İlk Açıklama

“KONUŞMAK İSTEMİYORUM..”
Özel hayatıyla ilgili sorulan sorulara sessiz kalmayı tercih eden Aydın, “Yeni projeniz var mı?” sorusuna şu cevabı verdi:
“Projem olacak. Çok da güzel olacak. Onun haricinde özel hayatımla ilgili konuşmak istemiyorum. Hiç konuşmadım. Şimdi de konuşmayacağım.”

“KÖTÜ BİR ŞEYLE DÖNMEK İSTEMİYORUM..”
Çok güzel bir dönüş yapacağını ifade eden 35 yaşındaki sunucu, “Birazcık zaman gerekiyor. Ben de çok özledim izleyicileri. Çok da güzel mesajlar geliyor. Kötü bir şeyle dönmek istemiyorum. Seçici olduğum için, bakıyorum görüşüyorum” diye konuştu.
Buket Aydın, magazinburada.net mikrofonlarına konuştuktan sonra teşekkür ederek evinin yolunu tuttu.

"MAGAZİN FİGÜRÜ DEĞİLİZ.."
Demirören’deki işinden istifa edip, eşinden ayrıldıktan sonra Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberleri “arkadaşız” diyerek yalanlayan Buket Aydın, birlikte çıkan samimi fotoğrafların ardından bu konu hakkında "magazin figürü değiliz" açıklamasını yapmıştı.

Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu! Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu!