Klibinde oynattığı Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı taciz mesajlarını ifşa ederek gündeme gelen şarkıcı Ece Ronay, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. TikTok hesabını açarak izleyicilerden hediye isteyen Erbil için "Dilenci" diyen Ronay, sanatçının günlük kazancını söyledi.

Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu! Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu!

Ece Ronay'dan Mehmet Ali Erbil'e tartışma yaratacak çıkış!

Mehmet Ali Erbil'le bir yıl önce başlayan davaları hakkında konuşan Ece Ronay, "Mehmet Ali Erbil benim için 'TikTok'ta dilenen bir kız. Onunla beni bir mi tutuyorsunuz' demişti. Gördüğünüz üzere birmişiz. Hatta benden bin betermiş. Her gün yayınlarda 'bana hediye gönderin' diyerek yalvarıyor. Çok acınası bir halde. Dilenci dediğim için dava açmış, açabilir. Davalar devam ediyor bakalım sonucu ne olacak" dedi.

Ece Ronay'dan Mehmet Ali Erbil'e tartışma yaratacak çıkış!

"ERBİL TİKTOK'TAN GÜNLÜK 70-100 BİN TL KAZANIYOR"

Erbil'in TikTok'taki kazancından bahseden Ronay, sözlerine şöyle devam etti: "Bana söylediği bir şeyi yine kendisi yaparsa laf söylemeye devam ederim. Beni ezmeye çalıştıkları her şeyi şimdi onlarda görüyorum. Gördükçe de yüzlerine vurmaya devam edeceğim. Mehmet Ali Erbil TikTok'tan günlük 70 ila 100 bin TL arasında para kazanıyor. Gönderilen hediyelerle o civarda bir para kazandığı için TikTok'tan vazgeçemiyor."