Söylemezsem Olmaz programından ayrıldıktan sonra bir süredir ekranlardan uzak kalan ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz gün Levent’te objektiflere takıldı. Zorlu Alışveriş Merkezi’nden çıkarken görüntülenen ünlü sunucu, gazetecilerle kısa bir röportaj gerçekleştirdi.

Ece Erken Yeni İşini Çok Sevdi! ‘Beni Çok Mutlu Ediyor..’

YouTube’da yayın yapmaya başlayan Ece Erken, yeni işiyle ilgili, "Şu sıralar sürecin çok başındayız. Ama aldığımız tepkiler ve geri dönüşler açıkçası beni çok mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

"ELEŞTİRİYE AÇIK BİRİYİMDİR.."

Zaman zaman eleştiriler de aldığını belirten Erken, “Yapıcı olduğu ve hakaret içermediği sürece her zaman eleştiriye açık biriyimdir.  Genel olarak tepkiler olumlu olduğu içinde çok mutlu ve çok keyifli bir süreç yaşıyorum" dedi.

YENİ İMAJIYLA BAMBAŞKA BİRİ OLDU

Dünyaca ünlü bir markayla anlaştıktan sonra, sosyal medya hesabındaki tüm paylaşımlarını kaldıran 42 yaşındaki Ece Erken, imajında da değişikliğe gitmişti. Ece Erken, ismini sır gibi sakladığı firmayla yaptığı anlaşma gereği yıllardır sarı renkte olan saçlarını da kumrala çevirdi.  

Ece Erken Yeni İşini Çok Sevdi! ‘Beni Çok Mutlu Ediyor..’

ÖZEL HABER: Akbank’ta dengeler şaştı! Suzan Sabancı ile Haluk Dinçer çifti arasında büyük deprem! ÖZEL HABER: Akbank’ta dengeler şaştı! Suzan Sabancı ile Haluk Dinçer çifti arasında büyük deprem!