Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla sık sık gündeme gelen Şarkıcı Ebru Polat, takipçilerinin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisine ayağına öptürdüğü anları paylaşan Polat, soru yağmuruna tutuldu.

“DELİ NUMARASI YAPIYORUM..”
Polat, bir takipçisinin “Bir erkeğe vazgeçtiğini nasıl hissettirirsin?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Direkt deli numarası yapıyorum. Ya da hep böyle sorunlu pozları veriyorum. Zaten sorunlu bir insanla kimse kalmak istemiyor. Emin ol ki, sen iyiyken herkes yanında. Problemin, derdin sıkıntın varsa herkes kaçıyor. Kolaylıkla bir erkeği kaçırmanın yolu.”

Ebru Polat'tan Dikkat Çeken İtiraf! 'Bir Erkekten Vazgeçince..'


“EVLENSEM NE OLACAK?”
Güzel şarkıcı, “Sizi ne zaman gelinlikle göreceğiz?” sorusuna, “Beni gelinlikle görüp ne yapacaksınız. Evlensem ne olacak, evlenmesem ne olacak? Boyun göğe mi erecek? İnsanlar bence çocuk yapmak istiyorsa evlenmeliler. Çocuk yapmak istemiyorsan evlensen de olur, evlenmesen de diye düşünüyorum. Bilmiyorum, yanlış olabilir” cevabını verdi.

“GÜÇLÜ OLMAK ZORUNDASIN..”
Sivri diliyle dikkat çeken güzel şarkıcıya “Nasıl bu kadar güçlü olabiliyorsunuz?” sorusu soruldu. “Güçlü olmaktan başka çarem yok” diyen Polat, “Alternatif yok ki... Güçlü olmak zorundasın. Senin de güçlü olmaktan başka çaren yok. Sen kendine değer vermezsen, güçlü hissetmezsen kimse sana değer vermez ve zayıf olduğun için seni ezerler” ifadelerini kullandı.

Ebru Polat'tan Dikkat Çeken İtiraf! 'Bir Erkekten Vazgeçince..'

Eski sevgilisinin kapısına dayanıp şiddet uygulayan Çağatay Akman'dan flaş hamle! Eski sevgilisinin kapısına dayanıp şiddet uygulayan Çağatay Akman'dan flaş hamle!

“SADECE ALLAH!”
Öte yandan ünlü şarkıcı “En büyük korkunu bize itiraf et” mesajına, “En büyük korkum mu? Yok… Sadece Alalh!” cevabını verdi.