Cezaevinde intihar etmek istediği söylenen Dilan Polat'la ilgili avukatından açıklama geldi! Cezaevinde intihar etmek istediği söylenen Dilan Polat'la ilgili avukatından açıklama geldi!

Müzik kariyerinin merdivenlerini hızla tırmanan ve şimdilerde ülkenin en iyi sesleri arasında gösterilen Ebru Gündeş, dönem dönem ailevi sorunlarıyla gündeme geliyor.

4 yaşında evi terk eden babasıyla görüşmeyen Ebru Gündeş'in bir kız kardeşinin olduğu ortaya çıktı. Babasının diğer evliliğinden kardeşi olan Gündeş, kardeşi Aslıhan Gündeş Akça yıllardır görüşmüyor. Aralarında aşılmaz sorunlar olduğu düşünülen abla ve kardeşin benzerlikleri şoke etti.

REDDETTİ

Baba Remzi Gündeş'in, Ebru Gündeş'in annesiyle evliliğinden sonra bir evlilik daha yaptı ve bu evlilikten Aslıhan adında bir kızının daha olduğu ortaya çıktı. Gündeş'in, kimsenin görmediği bir kız kardeşi olduğunu duyanlar kulaklarına inanamadı.

İddialara göre; Gündeşe ikizi kadar benzeyen kardeşi Aslıhan Gündeş Akça, Ebru Gündeş'le görüşmek için sosyal medya üzerinden birkaç kez mesaj atmış ancak şarkıcı görüşmek istemediği için cevap vermemiş.

 İşte ünlü şarkıcının kız kardeşi...