Dudaklarınızı nemlendirmek istiyorsanız eğer tam size uygun olan ve oldukça kolay bir şekilde evde yapılan şeker peeling nasıl yapılır? Dudaklarınızı hem sağlıklı hem de oldukça nemli gösteren şeker peelingi evde denemeye ve muhteşem etkisini görmeye ne dersiniz?

Dudaklara Şeker Peelingi Nasıl Yapılır? Bu Peeling Nemlendirici Özellikte

Havaların soğuması ile birlikte cildimiz de dudaklarımız da kurumaya başlıyor ve biz farkında olmadan çatlaklar da oluşuyor. Kadınların her birinin neredeyse en büyük problemlerinden biridir dudak kurumaları. Peki ya bu dudak çatlamalarının, kuruluklarının önüne evde kendinizin yapacağı bir tarif ile geçebileceğinizi ve çok daha canlı bir dudağa sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? İşte bu etkileri yaratacak olan şeker peelingi nasıl yapılır? Malzemeler nelerdir? İşte tüm detaylar…

Dudaklara Şeker Peelingi Nasıl Yapılır? Bu Peeling Nemlendirici Özellikte

Malzemeler:

-1 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı

-Şeker

-1 çay kaşığı zeytinyağı

Dudaklara Şeker Peelingi Nasıl Yapılır? Bu Peeling Nemlendirici Özellikte

Güçlü saçlar keratinde saklı! Keratin bakımın faydaları.. Güçlü saçlar keratinde saklı! Keratin bakımın faydaları..

Hazırlanışı

   1 çay kaşığı kadar çekere 1 çay kaşığı kadar zeytinyağı eklemelisiniz ve bu karışımı şeker hiç ezilmeden önce iyice karıştırmalısınız. Nemli olmayan dudaklarınızın her bir bölgesini kaplayacak biçimde parmak yardımıyla sürmeli ve sonrasında hafif bir şekilde ovalamalısınız. Bu maskeyi de düzenli bir şekilde uygularsanız eğer dudaklarınız hem çok sağlıklı hem de çok canlı, nemli görünecektir.