Didem Soydan ve Burak Deniz, yaklaşık bir yıllık ilişkilerini geçtiğimiz aylarda bitirme kararı almıştı. Kasım 2021'de Etiler'de objektiflere takılan Deniz, "Didem Soydan'la ayrılık sebebiniz sosyal medyadaki cesur paylaşımlar mı?" sorusunu cevaplamıştı. Ünlü oyuncu, "Tabii ki de öyle bir şey yok. Biz geri kafalı mıyız?” açıklamasını yapmıştı.

Hande Erçel muhabire sert sözler söyleyen sevgilisi Hakan Sabancı'yı bakın nasıl savundu Hande Erçel muhabire sert sözler söyleyen sevgilisi Hakan Sabancı'yı bakın nasıl savundu

Şimdilerde yaz ayının tadını çıkararak tatil yapan 38 yaşındaki ünlü manken, tüm bunların ardından 761 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yeni pozlarını peş peşe yayınladı.

Didem Soydan'dan yeni paylaşım!

Altın rengi elbisesiyle objektif karşısına geçen ünlü isimin "Kategori, altın" notuyla paylaştığı fotoğraflarına, kısa sürede 5 bine yakın beğeni geldi. Takipçileri, Soydan'ın bu gönderisine; "Rüyadaki nostalji işte bu", "Harikasın" ve "Süperstar" gibi mesajlar yazdı.

Didem Soydan'dan yeni paylaşım!

Burak Deniz de sevgilisinin büyük beğeni toplayan karelerine kayıtsız kalamayarak, kalp emojileriyle ünlü modele yorum yaptı.

Didem Soydan'dan yeni paylaşım!

Didem Soydan'dan yeni paylaşım!