Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Dara'nın annesini oynayan başarılı oyuncu Derya Alabora, YouTube'da yayınlanan Burada Neler Dönüyor Bi Bilsen programına konuk oldu. Bütün sorulara tüm açıklı sözlülüğüyle cevap veren oyuncu, cinsel hayatıyla ilgili de konuştu.

Türkiye tek yürek! Türkiye tek yürek!

Bu zamana kadar sayısız projede yer alan başarısıyla adından söz ettiren oyuncu, "Cinsel yönelimini sorguladığın oldu mu?" sorusuna "Erkeklere bayılıyorum. Bir erkek öğretisi doğrultusunda büyüdüm" cevabını verdi.

Derya Alabora'dan

Derya Alabora, cinsel tercihiyle ilgili sorunun ardından cinsel ilişkiye girdiği en ilginç yeri de söyledi. Alabora, "Koli kestiğin (eşcinsel argosunda cinsel ilişki) en sıra dışı yer" sorusuna "Bir apartmanın girişi" dedi.

Derya Alabora'dan

Her soruya cevap veren oyuncu, "Hiç açık ilişki yaşadın mı?" sorusu üzerine sözlere şöyle devam etti: "Bu açık ilişki adı altında olmadan her zaman yapılan bir şey. Aldatmak en sevmediğim şey. Uzun ilişkilerde mutlaka bir şeyler oluyor. Olması gerekir. Zaten bunlar olmazsa o ilişki uzun sürmez. İlişki açık olduğu zaman bende olmaz. İnsanlar ufak tefek şeyler yaşayabilir ama açık etmeden. Bunun adını da aldatmak değil mola koyalım. Molalı ilişkiler yaşadım. Bunların söylenilerek yapılmasına karşıyım."