Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, 26 Ağustos 2022 tarihinde hayatlarını birleştirmişti. Haklarında ayrılık iddiaları çıkan ikili, sosyal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile haberleri doğrulamıştı.

8 Mayıs'ta tek celsede boşanan Özdemir ve Koç, Adalar Adliyesi Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya avukatları ile katılmış, karşılıklı olarak hiçbir şey talep etmemişti.

Ayrılık sonrası bir süre Yunanistan'da tatil yapan ev bakan Demet Özdemir, o sırada iddialara göre gönlünü Yunan DJ Sergio'ya kaptırmıştı. Ünlü isim, bir doğum günü partisinde tanıştığı DJ Sergio'yu dinlemeye gitmeye başlamış ve ikili yakınlaşmıştı.

Güzel oyuncu, son olarak geçtiğimiz gün İtalya'daki Milano Snai La Maura Hipodromu'nda düzenlenen The Weeknd konserine gitti. Oynadığı dizilerle yurt dışında da büyük hayran kitlesi olan Özdemir'e İtalya'da sevenleri ilgi gösterdi.

İtalyaya konsere giden Demet Özdemirin tarzının fiyatı dudak uçuklattı

İddialı tarzıyla görenleri kendine hayran bırakan Özdemir, 16.1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından İtalya'da çekilen pozlarını paylaşmayı da ihmal etmedi.

İtalyaya konsere giden Demet Özdemirin tarzının fiyatı dudak uçuklattı

31 yaşındaki Demet Özdemir'in çok konuşulan stilinin bedeli de ortaya çıktı.

Hatice Şendil söylediği her söze bakışlarıyla Burak Sağyaşar'dan onay bekledi! Hatice Şendil söylediği her söze bakışlarıyla Burak Sağyaşar'dan onay bekledi!

'Fenomenler Ne Giymiş?' adlı Instagram sayfasına göre; Özdemir'in elbisesi 17 bin 519 TL, yeleği 15 bin 850 TL, sandaletleri ise 20 bin TL değerinde.