İbrahim Tatlıses: 'Bitirdin beni Pınar Deniz!' İbrahim Tatlıses: 'Bitirdin beni Pınar Deniz!'

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olan Yalçın Dümer, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bir dönemin aranan oyuncularından olan Dümer, tekrar ekranlarda yer alabileceğini ve her rol yapabileceğini söyledi. Kemal Sunal ile arasını çok iyi olduğunu ifade eden Dümer, usta oyuncunun vefat etmesinin ardından hemen hastaneye koştuğunu ancak göremediğini de sözlerine ekledi.

Demet Akalın’dan Şaşırtan Esra Balamir İtirafı! ‘Eve Geldi Kovdum…’

VELAYET İDDİALARINI YALANLADI…

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından olan Serpil Çakmaklı ile 1993 yılında nikah masasına oturan ancak 1995 yılında boşanan Yalçın Dümer'in evliliğinden Merve adında kızı dünyaya geldi. Merve'nin velayet konularıyla ilgili Serpil Çakmaklı ile sorun yaşadığı yönünde çıkan haberlere de yanıt veren Dümer, tüm iddiaları yalanladı.

Demet Akalın’dan Şaşırtan Esra Balamir İtirafı! ‘Eve Geldi Kovdum…’

Serpil Çakmaklı ile boşanmasının ardından Esra Balamir ile evlenen Yalçın Dümer 1 yıl evli kaldı ve boşanma kararı aldı. 'Esra ile neden çocuk yapmadın?' sorusuna yanıt vermek istemeyen Yalçın Dümer'i köşeye sıkıştıran Alişan, 'Esra hemen makyajını yap gel. 1 buçuk saatin var' ifadelerini kullandı.

Demet Akalın’dan Şaşırtan Esra Balamir İtirafı! ‘Eve Geldi Kovdum…’

“EVE GELDİ KOVDUM…”

Demet Akalın, Alişan'ın bir süredir arasının açık olduğu Esra Balamir'i canlı yayına davet etmesi üzerine 'Eve geldi kovdum evden, istemiyorum onu.' diyerek ağızları açık bıraktı.