Gülerek çektiği yemek videolarıyla ünlenen ve İstanbul'da restoranı bulunan CZN Burak olarak tanınan Burak Özdemir, geçtiğimiz aylarda babası tarafından dolandırıldığını belirterek dava açmıştı.Bunun üzerine açıklama yapan baba İsmail Özdemir ise hakkındaki iddiaları kabul etmemişti.İddiaların ardından baba İsmail Özdemir Kanal D habere konuşarak oğluna ve eski eskine sitem etti. Dolandırıcılık iddiasını kesin bir dille yalanlayan baba, "Hiç alakası yok dolandırmayla..."Deprem bölgesindeki yardımları da hep reklam için yaptı içinden gelerek yapmadı. Annesinin genlerini almış babaya karşı düşman ediyor. Sosyal medyasını da ben sağladım, 2 sene öncesine kadar Burak diye bir şey yoktu" demişti.Yaşanan bu olaydan günler sonra ise CZN Burak ve babası İsmail Özdemir’in barıştığı duyurulmuştu. Aileye yakın bir isim araya girerek baba ve oğlun arasındaki buzların erimesine yardımcı oldu

654ddd5de4bfdd23305d3ce1

CZN Burak son olarak Armağan Çağlayan'a hayatını anlattı. Çocukluğundan beri babasıyla sorunlar yaşadığını ve annesine çok bağlı olduğunu belirten CZN Burak, sosyal medyanın ona olan getirisi kadar ondan götürdükleri de olduğunu ekledi.Babasının yanında her zaman maaşlı eleman olarak çalıştığını ve ünlendiğinde dahi maaşla çalışıp ortaklık yaşamadığını ifade eden CZN Burak babasının hep maddi olarak tutucu olduğuna değindi.CZN Burak tanınırlığı artınca şirketin adını değiştirdiklerini söyleyerek o dönem de maaş aldığını ifade etti.CZN Burak yaşadıklarını anlatırken "Maaşlı çalışıyordum. 2018 sonrası 2020'e kadar ben yine yanında çalıştım en fazla bir araba değiştirebildim, bir ev aldım, ablamla kalıyorum. İşe gidip geliyorum, elimden ne gelirse yapıyorum."

654ddd5de4bfdd23305d3ce5

"Çok takipçi olduktan sonra iyilik yapmayı seviyordum zaten durumum varken de yapmaya çalışıyorum. Biz yemek videoları çekiyoruz, yiyen var yemeyen var" dedi. "Sosyal projeler yapmaya başladım, maddi olayları içimde sakladım o kısmı göstermek istemedim" diyen Burak şöyle devam etti; "İsim yurt dışına açılmaya başladı, bir konuda babamla anlaşamadık, bunu söylemek istemiyorum."

"Ama gidip 'arkamdan neden bunu yaptın' diye sitem ettim. O da istediğimi yaparım dedi. 'Eşek gibi oturacaksın susup' dedi. Zoruma gitti adli bir süreç oldu, sonra geldi 'Baba oğuluz yaptığın ayıp' dedi. Oysa o bana söylemek istemediğim şeyi yaptı. Barışmadık... Davayı geri aldım, ama işleri ayırdık. Ceketimi alıp çıktım... Sürekli bir para mevzusu var, sonra gittim kendime yer açtım."

Eylül Öztürk, Amerika'daki 10 evi nasıl aldığını anlattı! Eylül Öztürk, Amerika'daki 10 evi nasıl aldığını anlattı!