Arda Turan ile Seçil Erzan'ın tam konuşma metni! Arda Turan ile Seçil Erzan'ın tam konuşma metni!

Show TV ekranlarının yeni dizisi Alev Alev ekranlara gelmek için gün sayıyor. Ay Yapım imzalı dizinin 3.fragmanı yayınlanırken dizinin kadrosunda Çukur’un eski yıldızlarının olması da dikkat çekti.
Demet Evgar ve Hazar Ergüçlü ile beraber Çukur’un Sena’sı Dilan Çiçek Deniz’in başrol oynayacağı Alev Alev’in yeni fragmanında Çukur’un Azer’i Cihangir Ceyhan’ın sahnesi izleyenlerin dikkatini çekti.

Çukur’dan Ayrılan Yıldızlar Yeni Dizide Buluştu

Cihangir Ceyhan ve Dilan Çiçek Deniz’in yanı sıra yine bir dönem Çukur’da oynayan Berkay Ateş de yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Alev Alev dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Dilan Çiçek Deniz, Çukur’a 2. sezonun son bölümlerinde veda etmişti.
Çukur’un Azer’i Cihangir Ceyhan ile Mahsun rolüne hayat veren Berkay Ateş Çukur’dan yeni ayrılan isimler oldu.

Çukur’dan Ayrılan Yıldızlar Yeni Dizide Buluştu

ALEV ALEV OYUNCU KADROSU

Çukur’dan Ayrılan Yıldızlar Yeni Dizide Buluştu
Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ın kaleme aldığı Alev Alev, 3 farklı kadının kesişen hikayelerini ele alıyor. Dizinin kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay yer alıyor.

KONUSU NEDİR?
Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek.

Çukur’dan Ayrılan Yıldızlar Yeni Dizide Buluştu
Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.