Cinsel İlişki Terapistinden İlk Seks Deneyimi İtirafı: Arkadaşım Yüzüme...

Cinsel ilişki uzmanı olarak adını duyuran Chantelle Otten ilk seks deneyiminde yaşadığı ilginç anısını paylaştı. Otten, sevgilisinin seks yapacakları sırada yüzüne gaz çıkardığını itiraf etti.

Cinsel İlişki Terapistinden İlk Seks Deneyimi İtirafı: Arkadaşım Yüzüme...

Cinsel ilişki terapisti Chantelle Otten, tekerlekli sandalye tenisi sporcusu olan erkek arkadaşı Dylan Alcott'la ilgili sosyal medyadaki canlı yayınında dikkat çeken bir itirafta bulundu. Otten, ilk cinsel ilişki deneyimlerinde Alcott'un yüzüne gaz çıkardığını söyledi.

chanselle otten dylan alcott

"YÜZÜME OTURUP GAZ ÇIKARDI" İTİRAFI

Tekerlekli Sandalye Tenis Sporcusu Dylan Alcott'un cinsel ilişki terapisti olan kız arkadaşı Chantelle Otten, sosyal medya hesabından yaptığı itirafla tüm dikkatleri üzerine topladı.

Instagram hesabından canlı yayın yapan Otten, iki yıldır birlikte olduğu Dylan Alcott ile ilk cinsel ilişkilerini yaşadıkları esnada başarılı tenisçinin yüzüne oturarak gaz çıkardığını söyledi.

cinsel ilişki

ENGELLİ BİREYLERİN CİNSEL HAYATINA DİKKAT ÇEKTİLER

Ünlü çift, insanları cesaretlendirmek için engelli bireylerin cinsel hayatlarıyla ilgili sık sık paylaşımlar yapıp sohbetler ederken, geçtiğimiz aylarda bir dergiye yaptıkları açıklamada engelli bireylerin diğer insanlar gibi renkli bir cinsel hayatı olduğunu göstermek için medyaya açıklamalar yaptıklarını ifade ettiler.

 Chantelle Otten dylan alcott

"Bir çok insan engelli bireylerin cinsel ilişkiye girmediklerini düşünüyor" diyen Chantelle Otten, "Ancak ben hayatımın en iyi cinsel ilişki deneyimini yaşıyorum ve bunu anlatmak benim için çok önemli. Engelli birine aşık olup bu konuda sorular sormaya çekinen insanlar var. Biz Dylan ile öyle değiliz. Özelimiz çok fazla ancak bunu anlatmak da bizim için bir o kadar önemli" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 00:31

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE