Bir Gecede 11 Kez Cinsel İlişkiye Girip Boşalmak Mümkün mü?

Cinsel sağlık danışmanı Dr. Haydar Dümen, gazetede yazdığı köşeye gelen "Bir gecede 11 kez ilişkiye girip boşalmak mümkün mü?" sorusunu cevapladı.

Bir Gecede 11 Kez Cinsel İlişkiye Girip Boşalmak Mümkün mü?

Posta gazetesi yazarı Dr. Haydar Dümen bugünkü yazısında halktan gelen ilginç sorulara cevap verdi. Dümen, bir okurdan gelen 'Arkadaşının bir gecede 11 kez ilişkiye girdiğini söyleyerek bu durumun mümkün olup olmayacağına yönelik sorusuna, "Eh be oğluuum! Vallahi senin arkadaşın şeytanın süt kardeşi" diye yanıt verdi.

seksi kadın gece

CİNSELLİKTE HER ŞEYİ KARARINDA YAŞAMAK ÇOK ÖNEMLİ

Dr. Haydar Dümen, "Cinsellikte her şeyi kararında yaşamak çok önemli. Doyurucu, sağlıklı, mutlu birliktelik yerine sayıların peşine düşer, rekor kırmayı amaçlarsanız zararlı çıkarsınız. Çünkü bu işin sonucunda ruhunuz, bedeniniz yıpranır, sevdiğiniz kişinin de hayalleri yıkılır, mutsuz olur." ifadelerini kullandı.

cinsel ilişki

İŞTE O SORU:

Gecede 11 kez ilişki mümkün mü?

"Bir arkadaşım kız arkadaşıyla bir gecede 11 kez birlikte olduğunu iddia ediyor. Ben 3 kez ilişkiye girince ayağa kalkamıyorum ve bayılıp yatıyorum. Bende mi sıkıntı var yoksa bu arkadaşın hayal gücü çok mu geniş?"

seks

"SAKIN KAFAYI ÜŞÜTME ŞAPKA TAK"

"Eh be oğluuum! Vallahi senin arkadaşın şeytanın süt kardeşi. Her birleşmeye hazırlık, soluklanma, ihtiyaç molası, su, yemek falan filan... Oldu mu sana yarım saatlik zaman. 11 kez, eder 6 saat. Arkadaşa sor bakalım buna ne der? Senin arkadaşın niyeti bana bozuk geldi, kusura bakma ama sanki seni biraz saf belledi. Kanma, her şeyi gerçek sanma, attırma ve atanlara da aldırma. Hadi bakayım, benim iyi okurum, kış kapıda, soğuklar geliyor. Sakın kafayı üşütme, şapka tak." dedi.

seks cinsel sağlık

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 21:25

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE