Aynı Adamla Aşk Yaşayan Kardeşler Aynı Anda Bebek İstiyor!

Aynı adamla sevgili olan ikiz kardeşler, aynı anda hamile kalmak istiyor. Dünyanın en benzer ikizleri diye bilinen Anna ve Lucy DeCinque, ortak erkek arkadaşlarından aynı anda hamile kalmayı hayal ediyor. İki kız kardeş bunun için de ilişkilerinde zaman ve saate çok dikkat ettiklerini söyledi.

Aynı Adamla Aşk Yaşayan Kardeşler Aynı Anda Bebek İstiyor!

Aynı adamla sevgili olan ikiz kardeşler, aynı anda hamile kalmak istiyor. Dünyanın en benzer ikizleri diye bilinen Anna DeCinque ve Lucy DeCinque, ortak erkek arkadaşlarından aynı anda hamile kalmayı hayal ediyor.

anna lucy de cinque

İki kız kardeş bunun için de ilişkilerinde zaman ve saate çok dikkat ettiklerini söyledi.

Avustralya'nın Perth şehrinde 39 yaşındaki partnerleri Ben'le birlikte yaşayan ikizler, This Morning programına video konferans yöntemiyle konuştu ve hamileliği beraber yaşamak istediklerini söyledi.

İkizlerden Lucy, "Hamileliği birlikte deneyimlemek istiyoruz, hayattaki her şeyi birlikte yaşamak istiyoruz, birlikte yaşlanıp birlikte öleceğiz" dedi.

anna de cinque lucy de cinque

TÜP BEBEK YÖNTEMİNE BAŞVURACAKLAR

Ayrıca ikizler aynı anda hamile kalabilmek için tüp bebek yöntemine başvurabileceklerini ve "yumurtalarını aynı anda dondurabileceklerini" söyledi.

Olabildiğince "özdeş" görünmeye çalışan kız kardeşler, "mutlu ve sağlıklı olduğu sürece" farklı cinsiyetten çocuklara sıcak baktıklarını da ifade etti.

Independent Türkçe'de yayımlanan habere göre; Anna ve Lucy'nin daha önce farklı erkek arkadaşları vardı ama ikizler şimdi Ben'i paylaşmanın kendilerini çok daha mutlu ettiğini iddia ediyor.

"ARAMIZDA HİÇ KISKANÇLIK YOK"

anna lucy de cinque bebek aşk

Lucy konuyla ilgili düşüncelerini şöyle açıkladı:

"Eskiden farklı erkek arkadaşlarımız vardı ama aramızdaki bağı anlamadılar. Erkek arkadaşımız, bizi anlıyor ve olduğumuz gibi kabul ediyor. O bize eşit davranıyor. İlk günden beri bize eşit yaklaşıyor. Aramızda hiç kıskançlık yok"

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 01:39

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE