Ünlü sanatçı Ceylan Ertem, beş yıldır attığı her adımını takip eden saplantılı kadın hayranının, gittiği her şehirde, her tatilde ve her konserde takip ettiğini açıkladı.

Akın Akınözü’nün yeni projesi belli oldu! Akın Akınözü’nün yeni projesi belli oldu!

Ceylan Ertem'i 5 yıldır taciz eden şahıs geri adım attı!

Twitter'dan korkusunu dile getiren Ertem, şahsın kendisine yakın olmak için cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdiğini ve son olarak taşındığı evin adresini öğrenip, yemek yolladığını açıklayarak, savcılığa şikayette bulunacağını söyleyerek gündeme gelmişti.

Ceylan Ertem'i 5 yıldır taciz eden şahıs geri adım attı!

Konuya yönelik sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yapan Ceylan Ertem, saplantılı hayranı için şunları söyledi:

"Merak eden herkese; avukatım birkaç gündür gerekli olan her şeyi yapıyor. Karşı taraf gelen tepkilerin de büyük katkısı ile özür dileyip, bir daha asla yaklaşmayacağının sözünü verdi. Biz yine de gerekli işlemleri yaptık. Bir daha bu sıkıntının devam etmeyeceğini umuyorum. Destek olup, bu tacizin sonunda durması için sesini yükselten herkese sevgilerimi gönderiyorum. Bu kadar yüksek bir sesin karşı tarafın geri çekilmesine sebep olacağını bilmiyordum ama yine de destek almak istemiştim. Ve gerçekten çok etkili oldu. Herkese minnettarım. Yalnız olmadığını bilmek güzel bir duygu. Eminim bundan sonra bir sıkıntı yaşamayacağım. Yaşarsam da binlerce şahidim var, bu bile güçlü bir duygu."

Ceylan Ertem'i 5 yıldır taciz eden şahıs geri adım attı!