Hayvanlara karşı duyarlılığı ve hayvan sevgisini arttırmak, onlarla beraber uyumu yaşama bilincini gerçekleştirmek amacıyla yola çıkan Pet Festivali, “Bu Dünya Hepimizin” sloganı ile İstanbul’da festival düzenledi.

Çeşitli yarışmalar, seminerler, şovlar, söyleşiler, workshop ve atölyelerle dopdolu bir içerik sunan Pet Festivali, ayrıca sosyal sorumluluk projesiyle alanda ihtiyaç sahibi olan hayvanlara barınaklar için mama ve bağış yardımı da topladı.

pet festivali

Pet sektörünün en önde gelen firmaları da standlar kurdu. 2 gün süren festivalin kapanışını pandemi yüzünden sahnelerden uzak kalan, kendisi de çok iyi bir hayvansever olan Ceylan Ertem gerçekleştirdi.

ceylan ertem

McDonald’s Türkiye ile geleceğin restoran deneyimi Kartal’da! McDonald’s Türkiye ile geleceğin restoran deneyimi Kartal’da!

 Konser öncesinde alanda gezerek katılımcı hayvanları tek tek seven Ceylan Ertem de böyle anlamlı bir festivalde sahne aldığı için ne kadar mutlu olduğunu dile getirdi.

 Türkiye’de ise ilk kez gerçekleştirilen konsere katılanlar evlerinde besledikleri evcil hayvanlarıyla geldi, ve pati dostuları ile birlikte eğlenme fırsatı buldular.

at