Geçtiğimiz yıllarda Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Baht Oyunu' dizisindeki arkadaşlıkları aşka dönüşen Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz'dan aşk itirafı gelmişti. Bu itiraf sonrası Cemre Baysel’in beş yıllık ilişkisini bitirdiği, Aytaç Şaşmaz’ın ise menajer sevgilisinden ayrıldığı konuşulmuştu. Ardından ikili, Ulus'ta bir mekandan çıkarken objektiflere yansımıştı. Oyuncu çift, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakıp araçlarına binerek hızla gözlerden kaybolmuştu.

AŞKLARINI İLAN ETTİLER

Baysel ile Şaşmaz, aşklarını Instagram hesaplarında "İyi ki!" notunu düşerek paylaştıkları fotoğraflarla ilan etmişti. Yakışıklı oyuncu, sevgilisini alnına etiketleyerek, birlikteliklerini gözler önüne sermişti.

Zaman zaman mutluluk pozlarını da takipçileriyle paylaşan ikili, deniz kenarında çekilen siyah-beyaz fotoğraflarını yayınlamıştı. Ünlü çifte Damla Colbay, Hande Subaşı ve Tuğçe Açıkgöz gibi ünlü isimler yorum yapmıştı.

Cemre Baysel'den Aytaç Şaşmaz'a: İyi ki varsın, hep ol!

ACELECİ AŞIKLAR

Aşkları tüm hızıyla devam eden Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz, birkaç ay önce Yeniköy'de görüntülenmişti. 23 yaşındaki aşıklardan Şaşmaz, basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

“Yemek yedik, sohbet ettik” açıklamasını yapan yakışıklı oyuncu, “Bakalım, yeni projeler var. Güzel olacak inşallah” dedikten sonra hızlı adımlarla aracına binmişti.

Cemre Baysel'den Aytaç Şaşmaz'a: İyi ki varsın, hep ol!

"İYİ Kİ DOĞDUN"

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz çiftinden Şaşmaz, 24 yaşına bastı. Sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı pozlarla kutlayan Baysel, birlikte verdikleri pozlara; "İyi ki doğdun Süpermen’im... İyi ki varsın, hep ol!" notunu düştü.

Cemre Baysel'in bu sözlerini karşılıksız bırakmayan Aytaç Şaşmaz ise sevgilisine; "Ben senin Süpermeninim!" yorumunu yaptı.

Türkiye tek yürek! Türkiye tek yürek!

Cemre Baysel'den Aytaç Şaşmaz'a: İyi ki varsın, hep ol!

"DÜNYANIN EN GÜZEL KALPLİ İNSANI" 

Öte yandan Aytaç Şaşmaz, 23’üncü doğum gününü, rol aldığı 'Baht Oyunu' dizisinin setinde partneri Cemre Baysel ile kutlamıştı. Bu anları sosyal medya hesaplarından paylaşan ikiliden Baysel, “İyi ki doğdun, iyi ki varsın dünyanın en güzel kalpli insanı” demişti.

Şaşmaz da doğum gününü hatırlayan herkese; “Bu zor günlerde yüzümüz biraz olsun güldü çok şükür. Bu kadar güzel insanlarla çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız ve bu serüvenin içinde olduğum için şükürler olsun! Bu günü kutlayan herkese teşekkür ederim" sözleriyle teşekkür etmişti.