Bestemsu Özdemir geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda bir klinikten çıkarken görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özdemir, iş ve özel hayatına dair açıklamalar yaptı.

Oldukça şık bir şekilde Nişantaşı sokaklarında yürürken görüntülenen Bestemsu Özdemir’in davete gidiyor gibi bir hali vardı. Kıyafet tercihiyle ilgili konuşan Özdemir, “Arkadaşım İlknur’un tasarımı. O yüzden bugün giymek istedim” dedi.

“SPORA BAŞLADIM”

Mehmet Ali Erbil'in 40 yaş küçük aşkı yayına bağlandı! ‘30 yaşında adamın veremediklerini veriyor’ Mehmet Ali Erbil'in 40 yaş küçük aşkı yayına bağlandı! ‘30 yaşında adamın veremediklerini veriyor’

“SPORA BAŞLADIM”

Betsemsu Ödemir, muhabirlerin ‘Spora başlayacaktınız, başladınız mı?’ diye sorması üzerine, “Başladım, tiyatrom var ve biraz hareketli bir oyun oynadığımız için kondisyonumuz açısından spor şart dendi. O yüzden başladım” şeklinde cevap verdi.

“ANNEMLE GEZİYORUM ARTIK”

Oyuncu Can Yaman’la olan ilişkisini 2017 yılında noktaladıktan sonra adı pek çok ünlü isimle anılan Bestemsu Özdemir bir süredir yalnızdı.

“ANNEMLE GEZİYORUM ARTIK”

Gazetecilerin ‘Sizi yalnız görmeye devam edeceğiz mi?’ sorusuna  “Biraz edeceğiz galiba” yanıtını veren oyuncu kahkahalarla güldü ve annesini işaret ederek “Annemle geziyorum artık” dedi.