Çağla Şıkel'den Hatice'nin skandal sözlerine yanıt

Ünlü manken Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde kendisi hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan şarkıcı Hatice'nin skandal sözleri karşısında bakın ne söyledi... 


Nişantaşı'nda Atasun Optik'in lansmanına katılan ünlü manken Çağla Şıkel samimi açıklamalarda bulundu. Çok fazla gözlüğü olduğunu ve 10 TL'ye bile gözlük aldığını belirten Şıkel gözlük seçimleriyle ilgili şunları söyledi: 


"BEYOĞLU'NDA PASAJDAN 10 TL'YE ALDIĞIM GÖZLÜĞÜM DE VAR"

"Ben eskiden gözlüklerde acayip acayip modeller tercih ediyordum. Gösterişli şeyler seviyordum. Daha sakin, daha yuvarlak, daha kendini çok göstermeyen gözlükler tercih etmeye başladım. Belki biraz mesleki deformasyon olabilir. Ya da çok şıkır şıkır, coşkulu giyindiğimiz için belki gözlüklerde sadeliği tercih etmeye başladım. Benim gözümdeki gözlüğü spor bir taytla da, abiye bir tulumla da giyebilirsin. O yüzden ben düz ve naturel şeyleri tercih ediyorum. Ama genellikle saçımdan dolayı siyah tercih ediyorum. Modası geçmeyecek bazı modeller var. Ben bu modellerden mutlaka ediniyorum.  Benim 10 TL'ye Beyoğlu Pasajı'ndan aldığım gözlüğümde var rengini çok beğendiğim için. Genelde firmalar sağolsunlar beni çok sevdikleri için hediye ediyorlar. İyi gözlüğe tabii ki para veriyorum. Gözlük bir kadının kendini gizlemek istediği veya sağa sola bakmak ve görünmek istemediği anlarda taktığı bir şey. Çok işlevli bence gözlükler."

"O KADAR MEŞGULÜM Kİ HAKKIMDA SÖYLENENLERLE İLGİLENMİYORUM"

Şarkıcı Hatice'nin kendisi ile ilgili yaptığı yorumlar karşısında "Ben zaten ilk bana sorulduğunda hiç cevap vermemiştim." diyen Çağla Şıkel sözlerini şöyle sürdürdü:

"İkinci kez sorulduğunda da yerimden kalktım, size çok sevgi ve saygı duyduğum için cevap verdim ama kendisine cevap vermedim. "Ben konuşmuyorum. Herkese saygı duyuyorum" dedim. Hiçbir şey söylemedim söylememde. Çocuklarım haricinde kimsenin benimle ilgili ne söylediğiyle ilgilenmiyorum. Çünkü o kadar meşgulüm ki ilgilenemiyorum." 


Şarkıcı Hatice, Çağla Şıkel ile ilgili geçtiğimiz günlerde şu açıklamayı yapmıştı:

"Bir zamanların tostçu Çağla'sı bunu sen mi söylüyorsun. Ah be canım en azından tostumu yiyip beklemedim otel odasında evli adamı. Ben de bilirim kimle muhattap olup olmayacağımı da neyse."
 

YORUM EKLE