Son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde ekran karşısına çıkan Burcu Özberk, daha sonra Murat Boz ile bir film çekmişti. Bir süredir ekrandan uzak olan ve dinlenen güzel oyuncu ekrana dönme hazırlığı yapıyor.

Türkiye tek yürek! Türkiye tek yürek!

Burcu Özberk, Kraliçe dizisinde başarılı ve yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan ile rol almaya hazırlanıyor. Dizide canlandıracağı karaktere değinen ünlü oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

"Heyecanlıyım"

"Ne kadar heyecanlı, içimin kıpır kıpır olduğunu tarif edemem. Beni etkileyen hikayesi oldu öncelikle. Sonra da tabii ki karakterim. Güçlü bir kadın izleyeceğiz.
Ailesinin hayatını ilmek ilmek işlemiş, özverili ve güvenilir bir kadın.
Kendisini ailesine adamış, bunu görev olarak değil de gerçekten isteyerek ve mutlu olduğu için yapıyor.

Kendilerine ait yoğun ve düzenli bir yaşamı varken, büyük bir olayla bütün inancı yıkılıyor. Bu arada babasının ona büyük bir sorumluluk yüklemesiyle kendini ve hayatını yeniden inşa etmesini göreceğiz.''

Kendini de anlatan Özberk, artık plan yapmayı bıraktığını söyledi:

"Hayal kuruyorum"

“Geleceğe yönelik planlar yaparım ama bunlar sürekli değişir. Plan yapmaktan vazgeçip hayal kurmak daha kıymetli o yüzden benim için” dedi.

"Sahte insanlarsan uzak..."

Hayatı geldiği gibi yaşarken, bir yandan da mantıklı seçimler yaptığını, sahte ve samimiyetten uzak insanlarla bağlarını kopardığını, en sevdiği şeylerden birinin kalpten bağlı olduğu hayvanlarıyla uyanmak olduğunu söyleyen Özberk'in pozlarına beğeni yağdı.

''Hiç aşık olmadım''

Hiç aşık olmadığını söyleyen oyuncu "Aşkı hep ulaşılmaz ve acı veren bir duygu olarak kodlamışız kendimize. Bence aşk, iyileştiren ve içindeki mucizeleri açığa çıkaran bir enerji olmalı. Hastalık değil, şifa veren olmalı. O yüzden dönüp baktığımda hiç aşık olmadığımı görüyorum" dedi.