Burcu Özberk'ten Murat Boz'a övgü dolu sözler: "Onunla çalışmak çok eğlenceli. Çok tatlı ve naif..."

Daha önce 'Güneşin Kızları', 'Afili Aşk', 'Aslan Ailem' gibi dizilerde rol alan Burcu Özberk, başrolünde oynadığı 'Aşk Mantık İntikam' dizisinin final yapmasının ardından tatile çıkmıştı. Bali'ye giden güzel oyuncu, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. Tatil dönüşü Etiler'de görüntülen Özberk, yeni bir projeye dahil olup olmayacağı konusunda; "Çalışmak istemiyorum ya" diye cevap vermişti. Oyuncu, bunun üzerine gazetecilerin, "Yorulduğunuz için mi?" diye sormasıyla, "Yok, biraz kendime zaman ayırmak istiyorum" açıklamasını yapmıştı.

Ardından Bodrum'a giden ünlü oyuncu, yeğeni Can ve köpeği Çangu ile suya girmişti. Kısa bir deniz sefasının ardından iskeleye çıkan Özberk, düzgün fiziği ile herkesi kendine hayran bırakmıştı. Özberk, öğle yemeği için konakladığı otele geri döndü ve bir süre dinlenmişti. Ünlü isim, bir süre sonra pembe bikinisi ile tekrar iskeleye geri dönmüştü. Çangu'yu görevliye teslim eden Özberk, yeğeni Can ile el ele tutuşup iskeleden suya atlamıştı. Ünlü isim, suya atlarken adeta havada asılı kalmıştı. Özberk, bir süre yüzdükten sonra Çangu'yu tekrar yanına alıp suda vakit geçirmişti.

Burcu Özberk, geçtiğimiz haftalarda Murat Kazancıoğlu ile Emirgan'da bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. İkilinin samimi halleri dikkatlerden kaçmamıştı. Murat Kazancıoğlu'nun Burcu Özberk'i düşmesin diye belinden tuttuğu anlar kayıt altına alınmıştı.

Sürekli hakkında aşk haberleri çıkmasına Özberk, “Vallahi hayatımda kimse yok. Olsa niye saklayayım? Saklanacak bir durum yok. Yazılan isimlerinde hepsi benim için değerli ve sevdiğim insanlar. Aşk güzel bir şeydir, tabii ki ihtiyacımız vardır” diyerek isyan etti. Güzel oyuncu, Uzak Doğu'ya tatile gideceğini sözlerine ekledi.

Burcu Özberk, önceki gece Kuruçeşme'de görüntülendi. Boaz adlı mekanda yemek yiyen ve çıkışta soruları yanıtlayan oyuncu, "Bu sene iyi gezdim ama kış çok çabuk geldi. Tabii ki ben tatile doydum ama çalışmayı özledim" dedi. Murat Boz ile birlikte başrolü paylaşacağı "Rüyanda Görürsün" isimle projenin çekimlerine başladıklarını da belirten Özberk, "Onunla çalışmak çok eğlenceli. Çok tatlı ve naif bir kişiliği var" diyerek partneri Boz'a övgülerde bulundu.

Son zamanlarda sosyal medyanın gündeminde büyük yer edinen dijital projelerdeki sevişme sahneleri hakkındaki sorulara yanıt veren oyuncu, "Bu üzerine çok konuşulması gereken bir konu değil bence. Mesela dizilerde neden 10 kişinin 9'u silah kullanıyor diye soruyor muyuz?” diyerek son dönemdeki aksiyon dizilerinin artışından rahatsızlığını dile getirdi.

YORUM EKLE