Barış Arduç: Eşimi çok yetenekli buluyorum! Barış Arduç: Eşimi çok yetenekli buluyorum!

Birkan Sokullu ile başrolünü paylaştığı 'Hayat Şarkısı' ile yıldızı parlayan ve son olarak 'Kuzgun' dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Burcu Biricik, şimdilerde Netflix’te yayınlanacak olan Fatma” adlı diziyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncu, daha önce rol aldığı dizilerdekinden farklı olarak Fatma isimli temizlikçi bir kadını oynuyor.

“BU ARALAR DÜZENLİ BİR HAYATIM VAR”

“BU ARALAR DÜZENLİ BİR HAYATIM VAR”

Dizi çekimlerine devam eden Burcu Biricik, “Çok yoğun gidiyor. Sabah altıda gidiyorum, akşam yedide çıkıyorum, dokuz buçuk gibi uyuyorum. Bu aralar epey düzenli, çalışkan bir hayatım var” dedi. Dijital platformlardaki çalışma koşullarının televizyon kanallarındaki koşullara göre daha iyi olması hakkındaki sorulara, “Olması gereken bu” şeklinde cevap veren Biricik sözlerine “Büyük ihtimal onların normal çalışma saatleri de öyledir ama şu an pandemi sebebiyle bütün setlerde olması gereken bu. 12 saat çalışmak durumundalar ki bağışıklık düşmesin, ekipte çalışan herkes iyi uyuyabilsin” diyerek devam etti.

“GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYORUZ”

Mart ayında pandemi başlayınca dizi oyuncuları setlerin durdurulmasını istemişti. O oyunculardan biri olduğunu belirten Burcu Biricik, vakalar artarken yeniden setlerin başlamasını “O zaman insanlar sete gitmemeliydi, çünkü ne olduğunu ve nasıl bulaştığını bilmiyorduk. Şu an biraz daha ne yapmamız gerektiğini bildiğimiz için, yapımcılar da çok daha tedbirle yaklaştığı için güvenli bir şekilde devam ediyoruz. ” diyerek açıkladı.

TEMİZLİKÇİYİ OYNAYACAK

Netflix’te yayınlanacak olan ‘Fatma’ isimli dizide temizlikçi rolüyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan Burcu Biricik, heyecanlı olduğunu ifade etti ve “Çok bilgi veremiyorum ama her şey yolunda gidiyor” şeklinde konuştu.