Dünyaca ünlü starlar Beyonce, Kim Kardashian’ın iç çamaşır kullanmadan cesurca giydiği  transparan elbise akımına Diva Bülent Ersoy’da dahil oldu.

İzdiham’ın yaşandığı konserde, Diva Bülent Ersoy kendisini telefonlarıyla çekmek için yarışan binlerce hayranının büyük tezahüratlarıyla sahneye çıktı. Türk müzik tarihinin en büyük   İkonu olarak işaret edilen Diva Bülent Ersoy ikonik tarzı ve eşsiz sahne performansı ile büyüledi.

Siyah derin göğüs dekolteli Gülşah Saraçoğlu imzalı transparan   hot couture elbisesi, tepeden tırnağa ders niteliğindeki sahne imajı ile Diva kendine hayran bıraktı. Diva’ya sahne öncesinde özel karşılama yapıldı. Hayranları tarafından gece boyunca “Divaların divası” sözleriyle iltifatlar yapılırken kadehler “Sen çok yaşa divamız“ sloganlarıyla kaldırıldı.

Kadir İnanır'dan Merve Dizdar paylaşımı! "Kompleksli muhterislere ikazımdır!" Kadir İnanır'dan Merve Dizdar paylaşımı! "Kompleksli muhterislere ikazımdır!"


Bülent Ersoy ‘un haftalar öncesinden sold out olan Affet Sahnesinin zınga zınk dolu olması sebebiyle yer bulamayan hayranları mekânın kapısından geri dönmek zorunda kaldı. Gazinonun kapısından dönen hayranları gelecek konser tarihini öğrenip rezervasyon yaptırmak istediler.